چهارشنبه, ۱۳ فروردین ۱۳۹۹
»   مدیران برتر  »   انواع آلوچه و لواشک ترش و خوشمزه تیل تام
۱۵ اسفند ۱۳۹۸ , ساعت ۱۲:۵۲

انواع آلوچه و لواشک ترش و خوشمزه تیل تام

تولید کننده محصولات غذایی تیل تام در سال ۱۳۹۶ تاسیس شد و به صورت رسمی در سال ۱۳۹۷ تولید خود را آغاز کرد.

محصولات صنایع غذایی تیل تام توسط مجهزترین ماشین آلات بسته بندی، در قالب یک فرآیند کاملا بهداشتی و پیشرفته در بخش های مختلف تولید می شود.

با استفاده از بهترین تجهیزات و دستچینی از میوه های ارگانیک باغی آذربایجان ، محصولاتی را جهت طعم دار کردن زندگیتان تولید کرده ایم..

از مهمترین ویژگی های محصولات غذایی تیل تام ، علاوه بر کیفیت مواد اولیه و بسته بندی های متنوع و زیبا ، وجود سبد کاملی از انواع کالاهای مصرفی اعم از خشکبار ، ترشک ، آلوچه ، سانتانیزه ، برگه زردآلو ، قیصی ، آلبالو ، ذغال اخته … در بسته بندی های سیل پک ، وکیوم ، فله با یک نام تجاری تیل تام به معنی ( نشان طعم ) … برای طعم دار کردن زندگی یکا یک شما عزیزان فعالیت می کند.

آدرس : آذربایجان شرقی ، تبریز ، شبستر

شماره های تماس :

۰۴۱۴۲۴۲۹۱۱۱
۰۹۱۴۱۷۰۰۹۰۲

مطالب مرتبط با موضوع مدیران برتر

این روزها تشخیص برنج خوب، بسیار سخت شده است! قبل از کیفیت برنج، کشف اصالت آن مهم‌تر به حساب می‌آید. زمانی که برای خرید به فروشگاه‌های اینترنتی یا حقیقی سر می‌زنید با گروهی از نشان‌ها و برندهای متنوع تجاری مواجه...
اهمیت سلامتی را می توان از دیدگاه های مختلف مشاهده کرد، اما امروزه سلامت جسم برای اکثر افراد چه پیر و چه جوان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. این روزها وحشت بیماری کرونا همه ی جامعه را درگیر خود کرده ....

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها