شنبه, ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اقتصادی, اقتصادی, بین الملل, سیاسی, مدیران برتر  »   49.3 میلیارد دلار ، حجم تجارت بین امارات و چین
۱۴ تیر ۱۴۰۰ , ساعت ۱۲:۰۴

سفیر جمهوری خلق چین در امارات متحده عربی:

۴۹.۳ میلیارد دلار ، حجم تجارت بین امارات و چین

نی ژیان گفت:به رغم پیامدهای جدی همه گیر کرونا، حجم تجارت بین دو کشور در سال 2020 به 49.3 میلیارد دلار رسید که نشان از افزایش 1.13 درصدی دارد.

نی ژیان  گفت:چین موقعیت خود را به عنوان بزرگترین شریک تجاری امارات حفظ کرده است و امارات متحده عربی به عنوان دومین شریک تجاری و بزرگترین بازار صادراتی چین در غرب آسیا و شمال آفریقا تبدیل شده است.

وی، با اشاره به اینکه این کشور به “مروارید خاورمیانه” تبدیل شده و در جمع  30 اقتصاد بزرگ جهان  است ، به دستاوردهای فوق العاده ای که امارات در طول نیم قرن به دست آورده است؛ اشاره کرد.

بین رویای چینی ها برای رسیدن به نوزایی و رویای اماراتی ها برای ایجاد بهترین کشور جهان از طریق “صدمین سالگرد امارات ۲۰۷۱” همگرایی وجود دارد.

دو کشور تلاش مشترک خواهند کرد تا در ۵۰ سال آینده صحنه جدیدی برای توسعه و همکاری دو کشور ترسیم کنند.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اقتصادی  , اقتصادی  , بین الملل  , سیاسی  , مدیران برتر

گچ یکی از پرکاربردترین مصالح در ساختمان ها و صنایع می باشد. یکی از کاربردهای ویژهٔ گچ، اندود کردن دیوارها و آراستن سطوح داخلی ساختمان هاست و با استفاده از هنر گچبری به آن زیبایی می‌بخشند. گچ صنعتی امید،سمنان، تولید کننده...
به نقل از ایلنا،در روزهایی که سنگرهای تولید یک به یک، به دست غول بحران اقتصادی و ناکارآمدی سیستمی، در حال تسخیر است؛ شرکت‌هایی وجود دارند که کارگران آن‌ها برای نجات از تبعات بحران دست به دامان مقام‌ها شدند. جلساتی...

مطالب مرتبط با برچسب