دوشنبه, ۰۸ آذر ۱۴۰۰
»   مدیران برتر  »   6 نکته طلایی برای خرید و فروش ماسک سه بعدی
۱ آبان ۱۴۰۰ , ساعت ۱۱:۰۳

۶ نکته طلایی برای خرید و فروش ماسک سه بعدی

استفاده از ماسک سه بعدی طرح دار

این روزها استفاده از کالاهایی که قبلا مرکز توجه نبودند، بسیار پرطرفدار شده است. استفاده از کالاهایی مانند ماسک سه بعدی، دستگاه اکسیژن ساز و دستگاه های ماساژور بسیار رایج شده است. به همین دلیل، ممکن است برای شما این سوال پیش بیاید که یک کالای خوب در این عرصه، باید چه ویژگی های مثبتی داشته باشد. به دلیل اهمیت فروش ماسک سه بعدی وبه دلیل شرایط جهانی فعلی، باید حداقل جواب این سوال را در مورد آن بدانید.

از زمانی که شرایط همه گیری پیش آمده، اهمیت برخی کالاهای خاص مانند دستگاه اکسیژن ساز و ماسک سه بعدی را افزایش داده است. این کالاها این روزها در سبد خرید بسیاری از خانوارها پیدا می شود. هیچ چیز مهم تر از سلامتی نیست و هر دو این موارد در راستای تامین سلامتی شما هستند.

تاثیر جنس لایه ها در فروش ماسک سه بعدی

کمترین کاری که می توانید در این راستا انجام دهید، این است که به خوبی با مهم ترین جنبه های فروش ماسک سه بعدی آشنا شوید. این آشنایی به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که این ماسک ها، بهترین های بازار هستند. اگر به سلامت خود اهمیت می دهید، این ۶ نکته را برای خرید و فروش این محصول در نظر داشته باشید.

  • چه چیزهایی را باید برای خرید و فروش ماسک سه بعدی بدانیم؟

۱. بهترین مواد اولیه در دوخت به کار گرفته شده باشد.

ماسک یک وسیله تزئینی نیست و کارکرد آن مهم ترین عامل تعیین میزان کیفیت آن است. در هنگام دوخت ماسک نیز، باید به کیفیت مواد اولیه آن توجه داشت. هر ماسک از چندین لایه تشکیل شده است. هر لایه نیز دارای جنسی متفاوت با سطحی متفاوت از تراکم و نفوذپذیری است. تغییر در هر کدام از این سطوح، در کارکرد اصلی ماسک تداخل ایجاد می کند.

اگر شما از ماسک سه بعدی پارچه ای استفاده می کنید، علاوه بر جنس لایه های داخلی آن، جنس خود پارچه نیز مهم است. این پارچه ها باید قابل شستشو باشند و نفوذپذیری آن ها در برابر عوامل خارجی در سطح استانداردی باشد. میزان نفوذپذیری پارچه و لایه ها برای فروش ماسک سه بعدی حائز اهمیت است.

در مورد بحث همه گیری کووید ۱۹، باید گفت که عموم مردم در ساعات زیادی از روز، از ماسک استفاده می کنند. به همین دلیل، سلامت یک جامعه به کارکرد این ماسک ها بستگی دارد. اگر کیفیت مواد به کار رفته در دوخت آن خوب نباشد، کارکرد آن نیز تحت تاثیر منفی قرار خواهد گرفت. از لایه های داخلی گرفته است تا کش ماسک و پارچه آن، همگی هنگام فروش ماسک سه بعدی معیار ارزیابی محصول هستند.

۲. قیمت آن، با توجه به کیفیت تعیین شود.

این روزها دیگر تنها مراکز بهداشتی و بیمارستان ها نیستند که ماسک و یا دستگاه اکسیژن ساز تهیه می کنند. استفاده از دستگاه اکسیژن و ماسک به اندازه استفاده از دستگاه های ماساژور رایج شده است. همین امر، قیمت آن را مهم تر از پیش می کند.

سطح قیمت هنگام فروش ماسک سه بعدی باید با توجه به بودجه فردی باشد. ماسک یک کالا اجباری است که مردم باید تهیه کنند. این کالا، ارتباط مستقیمی با سلامت فردی و جمعی جامعه دارد. به همین دلیل، عدم قیمت گذاری مناسب، نتیجه خوبی نخواهد داشت.

سیاست های قیمت گذاری مناسب، به نفع مشتری و خریدار خواهد بود. با قیمت کم، مشتری های بیشتری جذب می شوند. پس با اینکه سود کمتر است، اما تعداد مشتریان، آن را جبران می کند. این امر نه تنها برای فروش ماسک سه بعدی که برای تمام کالاهای مرتبط با کرونا اعم از دستگاه اکسیژن ساز نیز صادق است.

حفظ کیفیت دوخت ماسک

۳. استانداردهای بهداشت و سلامت رعایت شده باشد.

ماسک سه بعدی یک کالای بهداشتی است. هر کالاهای بهداشتی، استانداردهای طراحی دارد، زیرا هدف مشخصی را دنبال می کند. هدف از استفاده از ماسک سه بعدی، کنترل ورود و خروج هوا است. پس باید تعداد لایه ها، جنس لایه ها، جنس پارچه، اندازه ماسک و غیره کنترل شده باشند.

فروش ماسک سه بعدی، بر اساس استانداردهای بهداشت جهانی، باعث تضمین اثربخشی آن است. حتی جدای از مسئله کرونا نیز این موضوع مهم است. از ماسک ها در محیط های بیمارستانی و اتاق های عمل استفاده می شود. پس ماسک یک کالای دائمی در دنیای سلامت و بهداشت است. طبیعی است که به دلیل این استمرار مصرف، چارچوب خاصی برای آن در نظر گرفته شود.

این محیط ها در تماس مستقیم با بیماری های مختلف هستند. از طرفی کوچک ترین ذره هوای اضافی می تواند سلامت بیمار را به خطر بیاندازد. پس سطح استاندارد رعایت شده هنگام فروش ماسک سه بعدی، به اندازه مخزن اکسیژن دستگاه اکسیژن ساز دارای اهمیت است.

پوشش دهی مناسب سطح صورت

۴. جنبه های زیبایی و تنوع محصولات در نظر گرفته شده باشد.

درست است که ماسک یک کالای صد در صد بهداشتی است اما شرایط پیش آمده، تنوع در آن را مهم می کند. مردم عادی مجبور به استفاده از ماسک های بهداشتی به صورت روزانه و مداوم هستند. پس هنگام فروش ماسک سه بعدی، باید آن ها را ترغیب به استفاده روزانه نیز بکنیم.

درست است که این کار برای سلامت آن ها انجام می گیرد، اما همچنان ترغیب لازم است. یکی از بهترین راه های ترغیب، ایجاد تنوع است. استفاده از رنگ های متنوع باعث می شود تا ماسک از جنبه اجباری و ارتباط داشتن با کرونا فاصله بگیرد.

تولید رنگ ها و مدل ها و سایزهای مختلف، می تواند یک عامل افزایش فروش ماسک سه بعدی نیز به شمار بیاید. ایجاد تنوع نیز، هم به نفع فروشنده و هم به نفع خریدار است. خریدار حس بهتری از استفاده از ماسک خواهد گرفت. از سوی دیگر، فروشنده طیف تولید محصولات خود را گسترش داده است. همچنین میزان فروش خود را نیز چند برابر می کند

ایجاد تنوع در تولید ماسک سه بعدی پارچه ای

۵. افراد مختلف با نیازهای مختلف، هدف محصول باشند.

فروش ماسک سه بعدی، باید به گونه ای باشد که همه گروه های مردمی را پوشش دهد. به این معنی که تفاوت های فردی در نظر گرفته شود و با توجه به آن، ماسک های مختلفی تولید شود. شناسایی دقیق مشتریان و دسته بندی آن ها به ارائه محصول کاربردی تر کمک می کند. همین استراتژی، باید برای فروش ماسک نیز استفاده شود.

برای مثال، معمولا خانم ها ترجیح می دهند از ماسک هایی با رنگ های متنوع استفاده کنند؛ یا سایز صورت خانم ها کوچک تر است. بنابراین، باید ماسک های سایز کوچک نیز تولید شود تا بزرگ بودن ماسک، عامل نفوذ ذرات نباشد. همچنین کودکان نیز یک هدف فروش هستند. باید ماسک هایی متناسب با فیزیک بدنی و صورت آن ها نیز تولید شود تا سلامت آن ها تامین شود.

در نظر گرفتن چنین ویژگی های فردی، باعث موفقیت در فروش ماسک سه بعدی می شود. همه افراد قرار است ماسک بزنند، اما قرار نیست همه یک نوع ماسک بزنند. بلکه تفاوت در تولید، باعث می شود تا همچنان جنبه شخصی سازی کردن ماجرا برای مشتری وجود داشته باشد.

رنگ بندی متنوع ماسک بعدی

۶. کووید ۱۹ یک عامل اهمیت فروش ماسک سه بعدی است.

دیگر لازم به گفتن نیست که کووید ۱۹ تا چه میزان بر فروش ماسک سه بعدی و دستگاه اکسیژن ساز تاثیر داشته است. کالاهای مربوط به حوزه سلامت در این دو سال اخیر، اهمیت روز افزونی پیدا کرده اند. بنابراین، باید حتما هنگام تولید، فروش و خرید این کالا، این مسئله مد نظر گرفته شود.

اما موضوع دیگری نیز وجود دارد که شاید مهم تر باشد. درست است که کووید ۱۹ عامل افزایش اهمیت و فروش است، اما تنها عامل فروش نیست. همواره نیاز بیمارستانی و کلینیکی به ماسک سه بعدی وجود داشته است. پس اینطور نیست که تنها باید تمهیدات را با توجه به کووید ۱۹ انجام دهیم.

همچنان بخش مهمی از مصرف کنندگان و گروه هدف فروش ماسک سه بعدی، بیمارستان ها و کلینیک ها هستند. این یعنی این کالا همیشه یک کالای بهداشتی ضروری است. ضرورت آن، به معنای داشتن کیفیت و رعایت استاندارد جهانی بهداشت در ساخت است.

سخن پایانی

این روزها افراد بسیاری مجبور به خرید و فروش ماسک سه بعدی و دستگاه اکسیژن ساز هستند. همین امر باعث می شود تا شفاف سازی های لازم در زمینه فروش آن و نکات مهم مربوط به آن لازم باشد. متاسفانه کووید ۱۹ عامل این همه گیری و تب خرید ماسک است. به همین دلیل، حتما باید از یک تولیدکننده خوب و قابل اعتماد این کالاها تهیه شوند.

داشتن ویژگی های ذکر شده در بالا، باعث تضمین کیفیت کالا و کارآمدی آن است. این کارآمدی چه در مقابل ویروس کرونا و چه در مقابل آلودگی های کلینیکی مهم است.

ایران بیورر یکی از بهترین و باکیفیت ترین محصولات را به شما عرضه می کند. از فروش ماسک سه بعدی و دستگاه اکسیژن ساز گرفته تا دستگاه های ماساژور، همگی در این مجموعه صورت می گیرد. شما به راحتی می توانید محصولات مورد نظر خود را از ایران بیورر خریداری کنید.

شما می توانید جهت پیگیری سفارشات و مشکلات لجستیک در واتساپ به شماره ۰۹۳۳۸۳۹۷۲۱۴ پیام دهید. در صورت نیاز به تامین قطعات برند بیورر با نمایندگی تعمیراتی ما ۰۲۱۸۸۸۶۴۸۱۰ تماس بگیرید. همچنین اگر برای فروش ماسک سه بعدی اطلاعات بیشتری می خواهید بهWww.instagram.com/iranbeurer مراجعه کنید. جهت خرید اینترنتی نیز حتما به Www.beurer.ir مراجعه داشته باشید. پیشاپیش از تماس شما با ایران بیورر و همراهیتان سپاس گزاریم.

با احترام

پشتیبانی سایت iran beurer

حفظ سلامت فردی و جمعی با ماسک سه بعدی

مطالب مرتبط با موضوع مدیران برتر

فروشگاه اینترنتی به سایتی گفته می شود به صورت آنلاین کالا و خدمات را ارائه می دهد. مهم ترین نکته در فروش آنلاین کالا و خدمات جلب رضایت و اعتماد مشتری است. هر آنچه نیاز دارید با بهترین قیمت...
معماری داخلی از مهم ترین بخش های ساخت یک ساختمان محسوب می شود ، معماری داخلی پل ارتباطی بین معماری و طراحی داخلی در ساختمان است . مهم‌ترین بخش طراحی داخلی ایجاد فضای کاربردی، آرامش‌بخش و زیبا است . طراح...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها