جمعه, ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اقتصادی  »   آسیب نمایشگاه بهاره به برخی فروشندگان / مخالفت برخی اصناف با برگزاری نمایشگاه بهاره
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ , ساعت ۱۱:۵۱

آسیب نمایشگاه بهاره به برخی فروشندگان / مخالفت برخی اصناف با برگزاری نمایشگاه بهاره

رییس اتحادیه نبات، آبنبات ریز و قند ریز گفت: نمایشگاه‌های بهاره هم به حاضران و هم به غایبان آسیب می‌زند و با برگزاری این نمایشگاه‌ها موافق نیستیم.

حسن افخمی علیشاه ، با اشاره به افتتاح نمایشگاه‌های بهاره اظهار کرد: با برگزاری این نمایشگاه‌ها موافق نیستم، زیرا علاوه بر ضرر به مغازه‌داران حاضر در نمایشگاه به کسانی که حضور ندارند نیز ضربه می‌زند.

وی در همین رابطه افزود: فضای نمایشگاه برای فروش شیرینی و آبنبات و قند مناسب نیست، زیرا به دلیل قرار گرفتن غرفه‌ها در فضای آزاد که باعث خراب شدن این نوع محصولات می‌شود فضای غرفه‌ها نیز به اندازه کافی نیست. بعضی از مغازه‌دارانی که سال گذشته در نمایشگاه حضور داشته‌اند امسال مایل به حضور نبوده‌اند.

رییس اتحادیه نبات، آبنبات ریز و قند ریز درباره‌ آسیب نمایشگاه بهاره به برخی فروشندگان که در این نمایشگاه حضور ندارند، خاطر نشان کرد: در طول سال مغازه‌دار هزینه‌های زیادی را متحمل می‌شود، اما تنها کسانی که در نمایشگاه حضور دارند افزایش فروش خواهند داشت.

افخمی علیشاه با اشاره به نمایشگاه‌های غیرمجاز که موازی با پنج نمایشگاه مجاز در تهران شروع به فعالیت کرده‌اند، تاکید کرد: ممکن است در نمایشگاه‌های غیرمجاز واحدهایی که مجوز ندارند اقدام به فعالیت کنند که مشخص نیست کیفیت محصولی که در این نمایشگاه‌ها به فروش می‌رسد چگونه است.

وی در همین رابطه افزود: در نمایشگاه‌های مجاز تولیدکنندگان و فروشندگانی که دارای پروانه هستند مشغول فعالیتند و در صورت به وجود آمدن مشکل این واحدها قابلیت پیگیری و پیگرد دارند، اما از واحدهای غیرمجاز اطلاعات مشخصی در دسترس نیست.

پایان خبر – ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اقتصادی

به نقل از ایسنا، باشگاه پرسپولیس که در سال‌های اخیر با بحران‌های مالی بزرگی دست و پنجه نرم کرده و حالا هم با وجود قهرمانی‌های متعدد در لیگ و نایب‌قهرمانی در آسیا با پول‌های قرضی اداره می‌شود، از نظر دارایی‌های...
به نقل از ایسنا، فدراسیون فوتبال روزهای سیاهی را در سال ۹۹ سپری کرد اما پایان این همه تاریکی، با برگزاری انتخابات همراه بود تا اهالی فوتبال به آینده و سروسامان گرفتن این وضعیت امیدوار باشند. شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها