یکشنبه, ۰۱ خرداد ۱۴۰۱
»   اجتماعی, اقتصادی  »   آسیب نمایشگاه بهاره به برخی فروشندگان / مخالفت برخی اصناف با برگزاری نمایشگاه بهاره
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ , ساعت ۱۱:۵۱

آسیب نمایشگاه بهاره به برخی فروشندگان / مخالفت برخی اصناف با برگزاری نمایشگاه بهاره

رییس اتحادیه نبات، آبنبات ریز و قند ریز گفت: نمایشگاه‌های بهاره هم به حاضران و هم به غایبان آسیب می‌زند و با برگزاری این نمایشگاه‌ها موافق نیستیم.

حسن افخمی علیشاه ، با اشاره به افتتاح نمایشگاه‌های بهاره اظهار کرد: با برگزاری این نمایشگاه‌ها موافق نیستم، زیرا علاوه بر ضرر به مغازه‌داران حاضر در نمایشگاه به کسانی که حضور ندارند نیز ضربه می‌زند.

وی در همین رابطه افزود: فضای نمایشگاه برای فروش شیرینی و آبنبات و قند مناسب نیست، زیرا به دلیل قرار گرفتن غرفه‌ها در فضای آزاد که باعث خراب شدن این نوع محصولات می‌شود فضای غرفه‌ها نیز به اندازه کافی نیست. بعضی از مغازه‌دارانی که سال گذشته در نمایشگاه حضور داشته‌اند امسال مایل به حضور نبوده‌اند.

رییس اتحادیه نبات، آبنبات ریز و قند ریز درباره‌ آسیب نمایشگاه بهاره به برخی فروشندگان که در این نمایشگاه حضور ندارند، خاطر نشان کرد: در طول سال مغازه‌دار هزینه‌های زیادی را متحمل می‌شود، اما تنها کسانی که در نمایشگاه حضور دارند افزایش فروش خواهند داشت.

افخمی علیشاه با اشاره به نمایشگاه‌های غیرمجاز که موازی با پنج نمایشگاه مجاز در تهران شروع به فعالیت کرده‌اند، تاکید کرد: ممکن است در نمایشگاه‌های غیرمجاز واحدهایی که مجوز ندارند اقدام به فعالیت کنند که مشخص نیست کیفیت محصولی که در این نمایشگاه‌ها به فروش می‌رسد چگونه است.

وی در همین رابطه افزود: در نمایشگاه‌های مجاز تولیدکنندگان و فروشندگانی که دارای پروانه هستند مشغول فعالیتند و در صورت به وجود آمدن مشکل این واحدها قابلیت پیگیری و پیگرد دارند، اما از واحدهای غیرمجاز اطلاعات مشخصی در دسترس نیست.

پایان خبر – ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اقتصادی

علی محمد چوپانی رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی گرگان، گفت : در گذشته کشاورزان ما به دولت یارانه می دادند و اخیرا هرچه قیمت جهانی است در دلار نیمایی ضرب می شود و قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی...
نشست بررسی ظرفیتهای مازندران و استرالیا جهت برقراری تعاملات تجاری بین دو طرف، با حضور سفیر استرالیا در تهران، رییس و نایب رییس اتاق بازرگانی مازندران و رییس نمایندگی امورخارجه در مازندران در سالن کنفرانس اتاق برگزار شد. رییس اتاق بازرگنی...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها