سه شنبه, ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
»   اجتماعی  »   تمهیدات ویژه ترافیکی در بهشت زهرا(س) برای پنجشنبه آخر سال
18 اسفند 1395 , ساعت 10:42

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) خبر داد

تمهیدات ویژه ترافیکی در بهشت زهرا(س) برای پنجشنبه آخر سال

اکبر توکلی ، مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) از تمهیدات ویژه ترافیکی در بهشت زهرا(س) برای پنجشنبه آخر سال خبر داد و گفت: برای ایام پایانی سال جاری برنامه های ویژه ای از جمله برگزاری همایش تجلیل از هنرمندان خاموش و عطرافشانی و غبار روبی مزار هنرمندان آرمیده در سازمان بهشت زهرا(س) را در نظر گرفته است.

وی افزود: پخش برنامه های مختلف رادیو و تلویزیونی به صورت زنده و تولیدی از شبکه های مختلف داخلی و خارجی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در هفته پایانی سال با هدف ترویج و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا انجام خواهد شد. همچنین اهدای گل و گلدان و گلاب به زائران قبور مطهر شهدا در لحظه تحویل سال جدید و تهیه ۵۰ هزار نسخه بروشور راهنمای قطعات حاوی پیام های ترافیکی با هماهنگی پلیس راهور انجام شده است.

وی ادامه داد: ۱۵۰۰ نیروی پلیس راهور در محدوده بهشت زهرا (س) و حرم امام و قطعات عمومی جهت راهنمایی و کمک به ترافیک روان در روزهای پایانی استقرار پیدا خواهند کرد و ورودی ها و خروجی های ضروری در سازمان در هر دو بخش جدید و حرم مطهر پیش بینی شده است.

وی نصب و استقرار راه‌بند و موانع فیزیکی مورد نیاز در طرح ویژه ترافیکی و همکاری با پلیس راهور در اجرای دستور العمل های ترافیکی ویژه ایام پایان سال را از دیگر اقدامات سازمان بهشت زهرا(س) خواند و افزود: تبلیغات محیطی و اطلاع رسانی ویژه ایام پایانی سال آغاز شده است. این اطلاع رسانی ها شامل اطلاع رسانی از تمهیدات ویژه ستاد خواهد بود که از طریق رسانه های ارتباط جمعی نیز اعلام خواهد شد.

شهردار حرم مطهر امام خمینی (ره)افزود: برنامه های ویژه تحویل سال نو در حرم مطهر امام خمینی (ره) و قبور منور شهدا و پذیرایی از مدعوین به همراه برپایی ایستگاه های فرهنگی صلواتی انجام خواهد شد. همچنین مراسم ویژه ای به مناسبت سالگرد ارتحال حاج سید احمد خمینی و همسر مکرمه امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

وی از ایجاد میدان میوه و تره بار جهت رفاه حال شهروندان در بهشت زهرا(س) در ایام پایانی سال خبر داد افزود: نصب ۱۰۰ تابلوی اطلاع رسانی با هماهنگی پلیس راهور جهت تسهیل ترافیکی در عبور و مرور انجام شده است.

وی افزود: برای رفاه حال شهروندان ۱۰ دستگاه مینی بوس و ون رایگان از محل مترو تا قطعات شهدا تعبیه شده است و هشت ایستگاه صلواتی در قطعات شهدا با هدف پذیرایی رایگان از زائران احداث شده است.

توکلی به نصب المان های حجمی در سازمان بهشت زهرا(س) و حرم مطهر امام و همچنین برگزاری دعای کمیل در حرم امام (ره) به مناسبت ایام فاطمیه اشاره کرد و ادامه داد: برگزاری مراسم های مذهبی همانند محفل انس با قرآن در حرم نیز به مناسبت ایام فاطمیه در دستور کار قرار گرفته است.

وی با اشاره به فعالیت هر ساله شهرداری تهران در برگزاری تورهای تهرانگردی به برگزاری نمایشگاه گردشگری نوروزی عطریاس اشاره کرد و افزود: به اهتراز درآوردن بالون‌های راهنما در قطعات مهم و میادین اصلی و درب های ورودی برای اولین بار با هدف سهولت در دسترسی ها در این ایام انجام خواهد شد.

پایان خبر – ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

علی محمد چوپانی رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی گرگان، گفت : در گذشته کشاورزان ما به دولت یارانه می دادند و اخیرا هرچه قیمت جهانی است در دلار نیمایی ضرب می شود و قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی...
نشست بررسی ظرفیتهای مازندران و استرالیا جهت برقراری تعاملات تجاری بین دو طرف، با حضور سفیر استرالیا در تهران، رییس و نایب رییس اتاق بازرگانی مازندران و رییس نمایندگی امورخارجه در مازندران در سالن کنفرانس اتاق برگزار شد. رییس اتاق بازرگنی...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها