یکشنبه, ۱۰ مرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی, امور زیربنایی  »   مسابقات پله نوردی برج میلاد با حضور آتش نشان های سراسر کشور
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ , ساعت ۱۰:۴۸

آتش نشانان رکورد زدند

مسابقات پله نوردی برج میلاد با حضور آتش نشان های سراسر کشور

علی درویش‌پور مدیرعامل برج میلاد با اشاره به اینکه مسابقات پله نوردی برج میلاد با حضور آتش نشان های سراسر کشور برگزار شد و  در این دوره از مسابقات پله نوردی ۱۱۰۰ آتش نشان به یاد شهدای آتش‌نشان شرکت کرده بودند ، همچنین برای اولین بار در مسابقات پله نوردی آتش نشان‌ها موفق به ثبت رکوردهای جدیدی شدند.

وی گفت: حضور شما مدافعان و محافظان جان و مال مردم افتخاری است برای ما که در یادمان ملی ایرانیان خدمتگزاری می کنیم. شما که به استقبال خطر می‌روید و با ایثار جان‌هایتان از اموال و جان مردم نگهداری می‌کنید.

وی سپس با اشاره به حادثه تلخ پلاسکو افزود: اگرچه حادثه پلاسکو تلخ بود، اما سراسر عبرت بود و ایثار و از خودگذشتگی و یادآوری به ما شهروندان که اگر جانفشان‌هایی همچون شما یا مدافعان حرم نبودند، قطعاً ما با آرامش در کنار خانواده هایمان زندگی نمی کردیم.

درویش پور تصریح کرد: بسیار خرسندیم که امروز میزبان شما آتش نشان ها و همچنین خانواده های شهدای عزیز این قشر هستیم و تنها قدمی کوچک برای زنده نگه داشتن یاد و نامشان انجام می دهیم.

به گزارش روابط عمومی برج میلاد، در ادامه این مراسم مدیرعامل برج میلاد از خانواده شهدای آتش نشان شهید قدیانی، شهید هوایی، شهید کوهی تقدیر و تشکر کرد و سپس نفرات برگزیده این دوره از مسابقات پله نوردی شامل غلامرضا چراغانی اصل آتش نشان از شیراز، مرتضی غلامپور از کاشان و محسن شهریار از اصفهان جوایز و لوح تقدیر خود را از مدیرعامل برج میلاد و رئیس فدراسیون ورزش های همگانی دریافت کردند و از دیگر بخش های این برنامه برپایی نمایشگاهی از شهدای آتش نشان در گالری غربی برج میلاد بود. همچنین یاد و نام شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو نیز گرامی داشته شد.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , امور زیربنایی

حسین موسوی ،در حاشیه افتتاح و واگذاری مرکز طب کار به شبکه بهداشت و درمان به خبرنگاران گفت: این مرکز با صرف اعتباری در حدود ۷۵۰ میلیون تومان ساخته و به عنوان اولین مرکز طب کار در سطح شهر خدمات...
به نقل از ایرنا، رمان «هری‌پاتر و سنگ جادو»یکی از ۵۰۰ نسخه از چاپ اول نخستین جلد از مجموعه فانتزی هری پاتر است که در سال ۱۹۹۷ میلادی منتشر شد. گذر ۳۰۰ نسخه از این ۵۰۰ کتاب به کتابخانه‌ها افتاد و بسیاری از...

مطالب مرتبط با برچسب