یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اقتصادی, انرژی  »   بهره برداری از تاسیسات تقویت فشار گاز پنج ایستگاه با حضور جهانگیری
۱۹ اسفند ۱۳۹۵ , ساعت ۱۰:۴۶

معاون اول رییس جمهور وارد کاشان شد

بهره برداری از تاسیسات تقویت فشار گاز پنج ایستگاه با حضور جهانگیری

اسحاق جهانگیری صبح امروز (پنجشنبه) در بدو ورود به فرودگاه کاشان از سوی استاندار اصفهان و جمعی از مقامات محلی مورد استقبال قرار گرفت.

در این سفر چند ساعته، بهره برداری از تاسیسات تقویت فشار گاز پنج ایستگاه با حضور جهانگیری انجام می شود.

همچنین، وزیر نفت نیز در این سفر معاون اول رییس جمهور را همراهی می‌کند.

جهانگیری در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه ایران یکی از بزرگترین و مهمترین شبکه‌های گازرسانی در سطح جهان را دارد، گفت: کمتر کشوری وجود دارد که از چنین شبکه‌ای برخوردار باشد و روستاها و شهرها در ایران از طریق شبکه گازرسانی همگی از نعمت گاز برخوردار هستند.

براساس این گزارش، معاون اول رییس جمهور با اشاره به اینکه در این دوره کارهای بزرگی در حوزه نفت و گاز انجام شده است، افزود: امروز بخشی از این اقدامات به بهره‌برداری می‌رسد و حجم سرمایه‌گذاری عظیمی برای این طرح‌ها صورت گرفته که بالغ بر ۲۰۰۰ میلیارد تومان است.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , انرژی

به نقل از ایلنا،کارگران شرکت‌های هلدینگ داروگر با رسال نامه‌ای به رئیس قوه قضاییه از وی برای حل مشکلات خود کمک خواستند. حق بیمه‌های پرسنل به سازمان تأمین‌اجتماعی پرداخت نشد و عدم پرداخت مالیات به دولت، شرایطی را بوجود آورد...
احسان الله اسدبیگی گفت،وظیفه ذاتی دولت کمک به تولیدکننده است اما چه کمکی دریافت کرده‌ایم؟ دولت چه کار غیرقانونی برای ما انجام داده‌‌ است؟ کسانی که این ادعا را دارند سند بیاورند. متاسفانه یک چیزهایی در جامعه‌ی ما اتفاق افتاده...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها