جمعه, ۰۸ مرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی, امور زیربنایی, مسکن و عمران  »   محور هراز بازگشایی شد / بارش برف در ارتفاعات استان مازندران
۱۴ فروردین ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۳۴

محور هراز بازگشایی شد / بارش برف در ارتفاعات استان مازندران

مسئول مرکز مدیریت راه مازندران خبر داد:محور هراز بازگشایی شد .

محسن هاشمی اظهار کرد: محور هراز که شب گذشته به دلیل بارش برف سنگین مسدود شده بود به همت عوامل راهداری و پلیس راه استان بازگشایی شد؛ همچنین در حال حاضر در محور پل زنگوله تا کندوان بارش  برف گزارش شده و در محور گدوک مه گرفتگی وجود دارد.

وی افزود: سطح جاده لغزنده است از این رو رانندگان با سرعت مطمینه حرکت کرده و لزوم به همراه داشتن تجهیزات زنجیر چرخ در محورهای برف گیر  مورد تاکید است.

هاشمی گفت: در سایر محور ها ترافیک روان بوده و بنا بر گزارش هواشناسی آسمان ابری همراه با بارش پراکنده باران گزارش شده است.

وی یادآور شد: مسافران برای دریافت اطلاعات دقیق جاده‌ای می‌توانند با سامانه ۱۴۱تماس حاصل کرده و یا  از تار نمای اینترنتی www.141.ir و استفاده از اپلکشن های موبایلی ۱۴۱ که توسط مدیریت راه‌های سازمان راه‌ها و حمل و نقل جاده‌ای کشور تایید می‌شود اطلاعات را به صورت لحظه‌ای در اختیار داشته باشند.

معاون توسعه و پیش بینی اداره‌کل هواشناسی مازندران نیز از بارش برف در ارتفاعات استان خبرداد.

احمد اسدی با بیان اینکه امروز در ارتفاعات استان، بارش برف گزارش شده است، اظهار کرد: مردم در ارتفاعات مناطق کیاسر، آلاشت، بلده، کجور، سیاه بیشه، سوادکوه و شورآب شاهد بارش برف بودند.

وی، میزان بارش برف در مناطق آلاشت، شورآب سوادکوه را با ارتفاع ۱۴سانتی‌متر، عنوان و خاطرنشان کرد: در منطقه کیاسر نیز بارش برف با ارتفاع ۱۰سانتی‌متر گزارش شده است.

معاونت توسعه و پیش بینی اداره‌کل هواشناسی مازندران اظهار کرد: در مناطق بالادست، خارج از محدوده ایستگاه هواشناسی نیز بارش برف تا ارتفاع ۲۰ سانتی‌متر ثبت شده است.

این کارشناس هواشناسی با بیان اینکه امروز در ساری و سایر مناطق استان بارش باران ادامه دارد، افزود: امشب شدت بارش باران کاهش می یابد و فردا به صورت پراکنده ادامه خواهد داشت.

اسدی، وضعیت هوای روزهای چهارشنبه و پنج شنبه هفته جاری را صاف تا قسمتی ابری پیش بینی کرد و گفت: دمای هوا در روز جمعه به ۲۰ درجه افزایش می یابد.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , امور زیربنایی  , مسکن و عمران

به نقل از اقتصاد آنلاین،کمبود شدید آبی، نااطمینانی آبی و همچنین وقایع ناگوار آب‌وهوایی(چون سیل و خشکسالی) ناشی از تغییرات اقلیمی به‌عنوان بزرگ‌ترین تهدید برای ثبات و رفاه جهانی در دهه جاری شناخته شده‌اند. امروز اکثر کشورهای جهان فشار بی‌سابقه‌ای بر...
محمد رضا حسین زاده گفت:قانون عملیات بانکی بدون ربا» با بهره گیری از نظرات برخی علما، فقها و کارشناسان در سال 1362 در مجلس شورای اسلامی تصویب و به اجرا گذاشته شد و نماینده حضرت امام، مرحوم آیت‌الله رضوانی مسئولیت...

مطالب مرتبط با برچسب