پنجشنبه, ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
»   اجتماعی, امور زیربنایی, مسکن و عمران  »   محور هراز بازگشایی شد / بارش برف در ارتفاعات استان مازندران
۱۴ فروردین ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۳۴

محور هراز بازگشایی شد / بارش برف در ارتفاعات استان مازندران

مسئول مرکز مدیریت راه مازندران خبر داد:محور هراز بازگشایی شد .

محسن هاشمی اظهار کرد: محور هراز که شب گذشته به دلیل بارش برف سنگین مسدود شده بود به همت عوامل راهداری و پلیس راه استان بازگشایی شد؛ همچنین در حال حاضر در محور پل زنگوله تا کندوان بارش  برف گزارش شده و در محور گدوک مه گرفتگی وجود دارد.

وی افزود: سطح جاده لغزنده است از این رو رانندگان با سرعت مطمینه حرکت کرده و لزوم به همراه داشتن تجهیزات زنجیر چرخ در محورهای برف گیر  مورد تاکید است.

هاشمی گفت: در سایر محور ها ترافیک روان بوده و بنا بر گزارش هواشناسی آسمان ابری همراه با بارش پراکنده باران گزارش شده است.

وی یادآور شد: مسافران برای دریافت اطلاعات دقیق جاده‌ای می‌توانند با سامانه ۱۴۱تماس حاصل کرده و یا  از تار نمای اینترنتی www.141.ir و استفاده از اپلکشن های موبایلی ۱۴۱ که توسط مدیریت راه‌های سازمان راه‌ها و حمل و نقل جاده‌ای کشور تایید می‌شود اطلاعات را به صورت لحظه‌ای در اختیار داشته باشند.

معاون توسعه و پیش بینی اداره‌کل هواشناسی مازندران نیز از بارش برف در ارتفاعات استان خبرداد.

احمد اسدی با بیان اینکه امروز در ارتفاعات استان، بارش برف گزارش شده است، اظهار کرد: مردم در ارتفاعات مناطق کیاسر، آلاشت، بلده، کجور، سیاه بیشه، سوادکوه و شورآب شاهد بارش برف بودند.

وی، میزان بارش برف در مناطق آلاشت، شورآب سوادکوه را با ارتفاع ۱۴سانتی‌متر، عنوان و خاطرنشان کرد: در منطقه کیاسر نیز بارش برف با ارتفاع ۱۰سانتی‌متر گزارش شده است.

معاونت توسعه و پیش بینی اداره‌کل هواشناسی مازندران اظهار کرد: در مناطق بالادست، خارج از محدوده ایستگاه هواشناسی نیز بارش برف تا ارتفاع ۲۰ سانتی‌متر ثبت شده است.

این کارشناس هواشناسی با بیان اینکه امروز در ساری و سایر مناطق استان بارش باران ادامه دارد، افزود: امشب شدت بارش باران کاهش می یابد و فردا به صورت پراکنده ادامه خواهد داشت.

اسدی، وضعیت هوای روزهای چهارشنبه و پنج شنبه هفته جاری را صاف تا قسمتی ابری پیش بینی کرد و گفت: دمای هوا در روز جمعه به ۲۰ درجه افزایش می یابد.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , امور زیربنایی  , مسکن و عمران

به نقل از گاردین، اسپانیا حراج شدن یک تابلو نقاشی که احتمال دارد یکی از آثار «کاراواجو»،‌ نقاش مشهور رنسانس باشد را متوقف کرد. مطالعات دقیق‌تر بر روی این نقاشی که مسیح (ع) را درحالی که زخمی شده است به تصویر...
به نقل از ایلنا، به گفته این مسئول، پروژه یاد شده شامل ۶ کیلومتر مسیر، ۳۰۰ هزار مترمکعب خاکریزی وتثبیت بستر با مبلغ قرارداد ۱۹ میلیارد تومان است. وی اضافه کرد: پروژه‌ بعدی که در قالب یک پکیج کامل زیرساختی شهر...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها