دوشنبه, ۰۴ مهر ۱۴۰۱
»   اجتماعی  »   تخفیف 80 درصدی بلیت حمل و نقل عمومی سربازان تهرانی تصویب شد
15 فروردین 1396 , ساعت 11:33

در جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران

تخفیف ۸۰ درصدی بلیت حمل و نقل عمومی سربازان تهرانی تصویب شد

اعضای شورای اسلامی شهر تهران به تخفیف ۸۰ درصدی بلیت حمل و نقل عمومی برای سربازانی که در شهر تهران مشغول به خدمت هستند، رای دادند.

در سیصدوسی‌ونهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران، بررسی لایحه اصلاحیه مصوبه نظام یکپارچه بلیت الکترونیک حمل و نقل عمومی شهر تهران در دستور کار اعضای این شورا قرار داشت که پس از قرائت گزارش توسط رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران، تخفیف ۸۰ درصدی بلیت حمل و نقل عمومی سربازان تهرانی تصویب شد .

در جریان بررسی این لایحه احمد دنیامالی رییس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: پس از بررسی‌های انجام شده به این نتیجه رسیدیم که ۲۰ درصد هزینه حمل و نقل عمومی توسط سربازان با محدودیت ۴ سفر در روز پرداخت شود.

رییس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران افزود: تخفیف ۸۰ درصدی شامل سربازانی می‌شود که در پادگان‌های شهر تهران مشغول به خدمت هستند.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از ساماندهی سازه های تبلیغاتی شهر تهران خبر داد. رضا صیادی  درباره افزایش غیر متعارف سازه‌های تبلیغاتی در تهران و ساماندهی آنها، گفت: خیلی نمی خواهم مسائل را به دوران های مدیریتی ارتباط بدهم، اما اتفاقی...
علی محمد چوپانی رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی گرگان، گفت : در گذشته کشاورزان ما به دولت یارانه می دادند و اخیرا هرچه قیمت جهانی است در دلار نیمایی ضرب می شود و قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها