سه شنبه, ۱۶ آذر ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   تخفیف 80 درصدی بلیت حمل و نقل عمومی سربازان تهرانی تصویب شد
۱۵ فروردین ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۳۳

در جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران

تخفیف ۸۰ درصدی بلیت حمل و نقل عمومی سربازان تهرانی تصویب شد

اعضای شورای اسلامی شهر تهران به تخفیف ۸۰ درصدی بلیت حمل و نقل عمومی برای سربازانی که در شهر تهران مشغول به خدمت هستند، رای دادند.

در سیصدوسی‌ونهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران، بررسی لایحه اصلاحیه مصوبه نظام یکپارچه بلیت الکترونیک حمل و نقل عمومی شهر تهران در دستور کار اعضای این شورا قرار داشت که پس از قرائت گزارش توسط رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران، تخفیف ۸۰ درصدی بلیت حمل و نقل عمومی سربازان تهرانی تصویب شد .

در جریان بررسی این لایحه احمد دنیامالی رییس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: پس از بررسی‌های انجام شده به این نتیجه رسیدیم که ۲۰ درصد هزینه حمل و نقل عمومی توسط سربازان با محدودیت ۴ سفر در روز پرداخت شود.

رییس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران افزود: تخفیف ۸۰ درصدی شامل سربازانی می‌شود که در پادگان‌های شهر تهران مشغول به خدمت هستند.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

مشاهدات میدانی قیمت انواع برنج به ویژه برنج خارجی با آزاد شدن واردات این محصول کمی ارزان شده و برنج های مانده در گمرک در حال ورود به کشور است و زمینه عرضه در بازار را تقویت کرده است. هر کیلوگرم...
بهمن دانایی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اصلاح نرخ خرید تضمینی چغندر قند و افزایش قیمت چغندر بهاره به ١٧٠٠ تومان گفت: دیروز جلسه شورای قیمت‌گذاری و اتخاذ سیاستهای حمایتی محصولات اساسی کشاورزی تشکیل شد و با مساعدت شخص...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها