جمعه, ۲۱ مرداد ۱۴۰۱
»   اجتماعی, سیاسی  »   آخرین وضعیت آب و برق در مناطق زلزله زده خراسان رضوی
16 فروردین 1396 , ساعت 13:40

آخرین وضعیت آب و برق در مناطق زلزله زده خراسان رضوی

/*ساعاتی پیش زلزله‌ای به قدرت ۶.۱ ریشتر در ۸۰ کیلومتری شهر مشهد به وقوع پیوست که براساس گفته‌های مسئولان این زلزله تاکنون موجب قطع آب و برق نشده است.

محمدرضا مزینی ، مدیرعامل توزیع برق خراسان رضوی، در خصوص آخرین وضعیت آب و برق در مناطق زلزله زده خراسان رضوی +-، گفت: تاکنون گزارشی از وقوع خاموشی و قطع برق نداشته‌ایم.

وی از پایداری شبکه ۲۰ کیلوولت در پی وقوع زلزله شش ریشتری در سطح برخی شهرستان‌های استان رضوی خبر داد و افزود: در حال حاضر با تشکیل ستاد بحران شرکت مشغول جمع‌آوری اطلاعات از شهرستان‌های ایتان است.

مزینی ادامه داد: علاوه بر این گروه‌های ارزیاب به مناطق زلزله‌ زده اعزام شده‌اند تا بتوان شرایط را به طور کامل ارزیابی کرد.

همچنین حمیدرضا جانباز ، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور  در خصوص وضعیت آب مشهد گفت: وقوع زلزله موجب قطع آب در شهر مشهد نشده اما در مورد روستاهای اطراف مشهد هنوز اطلاعات کاملی در دست نیست.

 زمین‌لرزه ۶ ریشتری در ساعت ۱۰:۳۹ امروز بخش‌هایی از خراسان رضوی را لرزاند و تا کنون  ۱۰ پس لرزه ثبت شده که بزرگترین آن ۴.٧ ریشتر بوده است. به دنبال بررسی‌های انجام شده، متاسفانه تا این لحظه چهار مصدوم و یک فوتی در روستای کالوش گزارش شده است.

پایان خبر – ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , سیاسی

علی محمد چوپانی رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی گرگان، گفت : در گذشته کشاورزان ما به دولت یارانه می دادند و اخیرا هرچه قیمت جهانی است در دلار نیمایی ضرب می شود و قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی...
نشست بررسی ظرفیتهای مازندران و استرالیا جهت برقراری تعاملات تجاری بین دو طرف، با حضور سفیر استرالیا در تهران، رییس و نایب رییس اتاق بازرگانی مازندران و رییس نمایندگی امورخارجه در مازندران در سالن کنفرانس اتاق برگزار شد. رییس اتاق بازرگنی...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها