پنجشنبه, ۰۷ بهمن ۱۴۰۰
»   اجتماعی, سیاسی  »   آخرین وضعیت آب و برق در مناطق زلزله زده خراسان رضوی
۱۶ فروردین ۱۳۹۶ , ساعت ۱۳:۴۰

آخرین وضعیت آب و برق در مناطق زلزله زده خراسان رضوی

/*ساعاتی پیش زلزله‌ای به قدرت ۶.۱ ریشتر در ۸۰ کیلومتری شهر مشهد به وقوع پیوست که براساس گفته‌های مسئولان این زلزله تاکنون موجب قطع آب و برق نشده است.

محمدرضا مزینی ، مدیرعامل توزیع برق خراسان رضوی، در خصوص آخرین وضعیت آب و برق در مناطق زلزله زده خراسان رضوی +-، گفت: تاکنون گزارشی از وقوع خاموشی و قطع برق نداشته‌ایم.

وی از پایداری شبکه ۲۰ کیلوولت در پی وقوع زلزله شش ریشتری در سطح برخی شهرستان‌های استان رضوی خبر داد و افزود: در حال حاضر با تشکیل ستاد بحران شرکت مشغول جمع‌آوری اطلاعات از شهرستان‌های ایتان است.

مزینی ادامه داد: علاوه بر این گروه‌های ارزیاب به مناطق زلزله‌ زده اعزام شده‌اند تا بتوان شرایط را به طور کامل ارزیابی کرد.

همچنین حمیدرضا جانباز ، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور  در خصوص وضعیت آب مشهد گفت: وقوع زلزله موجب قطع آب در شهر مشهد نشده اما در مورد روستاهای اطراف مشهد هنوز اطلاعات کاملی در دست نیست.

 زمین‌لرزه ۶ ریشتری در ساعت ۱۰:۳۹ امروز بخش‌هایی از خراسان رضوی را لرزاند و تا کنون  ۱۰ پس لرزه ثبت شده که بزرگترین آن ۴.٧ ریشتر بوده است. به دنبال بررسی‌های انجام شده، متاسفانه تا این لحظه چهار مصدوم و یک فوتی در روستای کالوش گزارش شده است.

پایان خبر – ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , سیاسی

مشاهدات میدانی قیمت انواع برنج به ویژه برنج خارجی با آزاد شدن واردات این محصول کمی ارزان شده و برنج های مانده در گمرک در حال ورود به کشور است و زمینه عرضه در بازار را تقویت کرده است. هر کیلوگرم...
بهمن دانایی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اصلاح نرخ خرید تضمینی چغندر قند و افزایش قیمت چغندر بهاره به ١٧٠٠ تومان گفت: دیروز جلسه شورای قیمت‌گذاری و اتخاذ سیاستهای حمایتی محصولات اساسی کشاورزی تشکیل شد و با مساعدت شخص...

مطالب مرتبط با برچسب