سه شنبه, ۱۶ آذر ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اقتصادی  »   مشاوره شغلی به کارآموزان و کارجویان برای ورود سریع به بازارکار
۲۷ فروردین ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۳۳

مشاوره شغلی به کارآموزان و کارجویان برای ورود سریع به بازارکار

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران می‌گوید: مشاوره شغلی به کارآموزان و کارجویان برای ورود سریع به بازارکار را فراهم می‌کند.

مجید تهرانیان  اظهار کرد: امروز پیش نیاز ورود به دنیای کسب و کار، دانش و مهارت است و افراد با بهره‌گیری از آموزشهای مهارتی می‌توانند در راه‌اندازی کسب و کار مناسب موفق شوند.

وی بر ضرورت مشاوره و هدایت شغلی فارغ التحصیلان و کارجویان قبل از ورود به بازار کار تاکید کرد و گفت:‌ مشاوره شغلی می‌تواند به شناسایی و کشف استعدادهای افراد کمک کند و فرصتهای شغلی بهتری را پیش روی آنها قرار بدهد.

به اعتقاد مدیرکل‌ آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران انجام مشاوره و هدایت شغلی بر اساس اطلاعات مربوط به مشاغل، توانمندی‌ها و استعدادهای افراد صورت می‌گیرد تا ضمن ایجاد انگیزه و رضایتمندی شغلی، زمینه سازگاری فرد با محیط کار را هم به وجود آورد.

تهرانیان از ارائه ۱۹ هزار نفر ساعت مشاوره شغلی به کارآموزان و کارجویان تهرانی در سال گذشته خبر داد و گفت: شش هزار نفر از کارآموزانی که سال گذشته موفق به فراگیری آموزشهای مهارتی شدند توسط کارشناسان مشاوره و هدایت شغلی مورد رهگیری اشتغال قرار گرفتند.

وی در پایان فراگیری آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و کسب تجربه‌های مستمر و مستقیم در حین کار را در ماندگاری مهارتها و آشنایی بیشتر افراد با محیط واقعی کسب و کار موثر خواند.

پایان خبر – ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اقتصادی

مشاهدات میدانی قیمت انواع برنج به ویژه برنج خارجی با آزاد شدن واردات این محصول کمی ارزان شده و برنج های مانده در گمرک در حال ورود به کشور است و زمینه عرضه در بازار را تقویت کرده است. هر کیلوگرم...
بهمن دانایی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اصلاح نرخ خرید تضمینی چغندر قند و افزایش قیمت چغندر بهاره به ١٧٠٠ تومان گفت: دیروز جلسه شورای قیمت‌گذاری و اتخاذ سیاستهای حمایتی محصولات اساسی کشاورزی تشکیل شد و با مساعدت شخص...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها