جمعه, ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اقتصادی  »   مشاوره شغلی به کارآموزان و کارجویان برای ورود سریع به بازارکار
۲۷ فروردین ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۳۳

مشاوره شغلی به کارآموزان و کارجویان برای ورود سریع به بازارکار

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران می‌گوید: مشاوره شغلی به کارآموزان و کارجویان برای ورود سریع به بازارکار را فراهم می‌کند.

مجید تهرانیان  اظهار کرد: امروز پیش نیاز ورود به دنیای کسب و کار، دانش و مهارت است و افراد با بهره‌گیری از آموزشهای مهارتی می‌توانند در راه‌اندازی کسب و کار مناسب موفق شوند.

وی بر ضرورت مشاوره و هدایت شغلی فارغ التحصیلان و کارجویان قبل از ورود به بازار کار تاکید کرد و گفت:‌ مشاوره شغلی می‌تواند به شناسایی و کشف استعدادهای افراد کمک کند و فرصتهای شغلی بهتری را پیش روی آنها قرار بدهد.

به اعتقاد مدیرکل‌ آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران انجام مشاوره و هدایت شغلی بر اساس اطلاعات مربوط به مشاغل، توانمندی‌ها و استعدادهای افراد صورت می‌گیرد تا ضمن ایجاد انگیزه و رضایتمندی شغلی، زمینه سازگاری فرد با محیط کار را هم به وجود آورد.

تهرانیان از ارائه ۱۹ هزار نفر ساعت مشاوره شغلی به کارآموزان و کارجویان تهرانی در سال گذشته خبر داد و گفت: شش هزار نفر از کارآموزانی که سال گذشته موفق به فراگیری آموزشهای مهارتی شدند توسط کارشناسان مشاوره و هدایت شغلی مورد رهگیری اشتغال قرار گرفتند.

وی در پایان فراگیری آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و کسب تجربه‌های مستمر و مستقیم در حین کار را در ماندگاری مهارتها و آشنایی بیشتر افراد با محیط واقعی کسب و کار موثر خواند.

پایان خبر – ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اقتصادی

به نقل از ایسنا، باشگاه پرسپولیس که در سال‌های اخیر با بحران‌های مالی بزرگی دست و پنجه نرم کرده و حالا هم با وجود قهرمانی‌های متعدد در لیگ و نایب‌قهرمانی در آسیا با پول‌های قرضی اداره می‌شود، از نظر دارایی‌های...
به نقل از ایسنا، فدراسیون فوتبال روزهای سیاهی را در سال ۹۹ سپری کرد اما پایان این همه تاریکی، با برگزاری انتخابات همراه بود تا اهالی فوتبال به آینده و سروسامان گرفتن این وضعیت امیدوار باشند. شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها