جمعه, ۱۵ مهر ۱۴۰۱
»   اقتصادی, بانک و بیمه  »   پرداخت قسطی حق بیمه اجتماعی روستاییان، عشایر و کشاورزان هرمزگانی
4 اردیبهشت 1396 , ساعت 11:06

پرداخت قسطی حق بیمه اجتماعی روستاییان، عشایر و کشاورزان هرمزگانی

امسال بیمه‌شدگان بیمه اجتماعی روستاییان، عشایر و کشاورزان در هرمزگان می‌توانند حق بیمه‌های خود را به‌صورت پرداخت قسطی انجام دهند.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان، عشایر و کشاورزان هرمزگان گفت: بر اساس بخشنامه سال جدید بیمه‌شدگان می‌توانند با انتخاب خود حق بیمه‌ها را حداکثر در ۲ قسط پرداخت کنند.

محمدعلی دشوارگر افزود: امسال حداقل حق بیمه‌ها از ۱۸۰ هزار تومان به ۲۱۰ هزار تومان و حداکثر حق بیمه‌ها از ۴۲۰ هزار تومان به ۴۸۰ هزار تومان افزایش پیداکرده است.

وی تصریح کرد: امسال برای کاهش هزینه‌ها در صدور گواهی‌نامه‌های عضویت، بیمه‌شدگان پس از پرداخت حق بیمه با مراجعه به سازمان‌های خدمت رسان گواهی‌نامه‌های خود را دریافت می‌کنند.

دشوارگر خاطرنشان کرد: پیش از این بیمه‌شدگان برای دریافت گواهی‌نامه‌های عضویت باید به دفاتر بیمه اجتماعی روستاییان، مراجعه می‌کردند.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان، عشایر و کشاورزان هرمزگان اضافه کرد: علاوه بر روستاییان، عشایر و کشاورزان، ساکنین شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر، افراد زیرپوشش نهادهای حمایتی، مربیان مهدهای کودک، کارکنان شرکت‌های فعال در زمینه کشاورزی و رانندگان بخش حمل‌ونقل روستایی نیز می‌توانند از مزایای این بیمه برخوردار شوند.

دشوارگر عنوان کرد: متقاضیان برای خرید این بیمه می‌توانند به دهیاری‌ها، بخشداری‌ها و ۱۲۲ کارگزاری بیمه اجتماعی روستاییان، عشایر و کشاورزان در روستاهای هرمزگان مراجعه کنند.

وی ادامه داد: بیش از ۱۵ هزار نفر از روستاییان، عشایر و کشاورزان هرمزگانی زیرپوشش بیمه اجتماعی روستاییان، عشایر و کشاورزان قرار دارند.

این مقام مسئول در پایان گفت: این آمار معادل ۱۰ درصد از جمعیت بالای ۱۸ سال روستایی، عشایر و کشاورز هرمزگان است که با این بیمه از مزایای بازنشستگی برخوردار شدند.

پایان خبر – ن ش

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , بانک و بیمه

رئیس هیأت مدیره اتحادیه مرکزی مرغداران میهن از تصمیم عجب مسئولان برای واردات تخم مرغ در شرایط مازاد تولید و زیان ۶ هزار میلیار تومانی تولیدکنندگان خبر داد و گفت: قرار بر این است تخم مرغ از تولیدکنندگان ترکیه‌ای گران‌تر...
تیم فوتبال "شاهین" بوشهر که امسال با پسوند "تابان" در لیگ دسته دوم کشور حضور یافته است روزهای ناخوشی را سپری می‌کند و اتفاقی که در بازی نخست این تیم افتاد خود گویای وضعیتی نابسامان در فوتبال بوشهر و این...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها