دوشنبه, ۰۸ آذر ۱۴۰۰
»   اقتصادی, بانک و بیمه  »   پرداخت قسطی حق بیمه اجتماعی روستاییان، عشایر و کشاورزان هرمزگانی
۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۰۶

پرداخت قسطی حق بیمه اجتماعی روستاییان، عشایر و کشاورزان هرمزگانی

امسال بیمه‌شدگان بیمه اجتماعی روستاییان، عشایر و کشاورزان در هرمزگان می‌توانند حق بیمه‌های خود را به‌صورت پرداخت قسطی انجام دهند.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان، عشایر و کشاورزان هرمزگان گفت: بر اساس بخشنامه سال جدید بیمه‌شدگان می‌توانند با انتخاب خود حق بیمه‌ها را حداکثر در ۲ قسط پرداخت کنند.

محمدعلی دشوارگر افزود: امسال حداقل حق بیمه‌ها از ۱۸۰ هزار تومان به ۲۱۰ هزار تومان و حداکثر حق بیمه‌ها از ۴۲۰ هزار تومان به ۴۸۰ هزار تومان افزایش پیداکرده است.

وی تصریح کرد: امسال برای کاهش هزینه‌ها در صدور گواهی‌نامه‌های عضویت، بیمه‌شدگان پس از پرداخت حق بیمه با مراجعه به سازمان‌های خدمت رسان گواهی‌نامه‌های خود را دریافت می‌کنند.

دشوارگر خاطرنشان کرد: پیش از این بیمه‌شدگان برای دریافت گواهی‌نامه‌های عضویت باید به دفاتر بیمه اجتماعی روستاییان، مراجعه می‌کردند.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان، عشایر و کشاورزان هرمزگان اضافه کرد: علاوه بر روستاییان، عشایر و کشاورزان، ساکنین شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر، افراد زیرپوشش نهادهای حمایتی، مربیان مهدهای کودک، کارکنان شرکت‌های فعال در زمینه کشاورزی و رانندگان بخش حمل‌ونقل روستایی نیز می‌توانند از مزایای این بیمه برخوردار شوند.

دشوارگر عنوان کرد: متقاضیان برای خرید این بیمه می‌توانند به دهیاری‌ها، بخشداری‌ها و ۱۲۲ کارگزاری بیمه اجتماعی روستاییان، عشایر و کشاورزان در روستاهای هرمزگان مراجعه کنند.

وی ادامه داد: بیش از ۱۵ هزار نفر از روستاییان، عشایر و کشاورزان هرمزگانی زیرپوشش بیمه اجتماعی روستاییان، عشایر و کشاورزان قرار دارند.

این مقام مسئول در پایان گفت: این آمار معادل ۱۰ درصد از جمعیت بالای ۱۸ سال روستایی، عشایر و کشاورز هرمزگان است که با این بیمه از مزایای بازنشستگی برخوردار شدند.

پایان خبر – ن ش

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , بانک و بیمه

مشاهدات میدانی قیمت انواع برنج به ویژه برنج خارجی با آزاد شدن واردات این محصول کمی ارزان شده و برنج های مانده در گمرک در حال ورود به کشور است و زمینه عرضه در بازار را تقویت کرده است. هر کیلوگرم...
بهمن دانایی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اصلاح نرخ خرید تضمینی چغندر قند و افزایش قیمت چغندر بهاره به ١٧٠٠ تومان گفت: دیروز جلسه شورای قیمت‌گذاری و اتخاذ سیاستهای حمایتی محصولات اساسی کشاورزی تشکیل شد و با مساعدت شخص...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها