شنبه, ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   گیت‌های اتوماتیک برای کنترل عابران پیاده‌ در چین نصب شد
۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۳۱

گیت‌های اتوماتیک برای کنترل عابران پیاده‌ در چین نصب شد

در یکی از چهارراه‌های شهر «ووهان» در چین گیت‌های اتوماتیکی نصب شده تا ایمنی و سلامت عابران پیاده‌ای که به چراغ راهنمایی توجهی ندارند، حفظ شود.

مقامات محلی ووهان با هدف حفظ نظم در یکی از چهارراه‌های این شهر اقدام به نصب گیت‌های اتوماتیک کرده‌اند تا مانع از عبور عابران پیاده‌ای شوند که به علامت چراغ قرمز توجهی ندارند.

این گیت‌ها به طور اتوماتیک و با تغییر رنگ چراغ راهنمایی و رانندگی باز و بسته می‌شوند. علاوه بر این، در این چهارراه دوربین‌هایی نصب شده تا از افرادی که بدون توجه به گیت‌ها از آن عبور می‌کنند عکس برداری شود و در نمایشگرهای بزرگی که در چهارراه قرار داده شده به عموم افراد نشان داده شود.

به گزارش shanghaiist، در چین مقامات محلی شیوه‌های متعددی برای ارتقاء فرهنگ عبور از چهارراه پیشنهاد و اجرا کرده‌اند. به طور مثال در سال ۲۰۱۳، مقامات محلی شانگهای برای خجالت‌زده کردن عابران پیاده خاطی آنان را مجبور می‌کردند برای دیگر عابران پیاده با صدای بلند روزنامه بخوانند.

پایان خبر – ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

 مهرداد قاسمی گفت،برای فعال شدن دوباره این تعداد معدن در چهارمحال و بختیاری یک‌هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری می‌شود و با بهره‌برداری از این معادن حداقل برای ۱۰۵ نفر در استان اشتغال‌زایی خواهد شد.وی معادن قابل احیاء را شامل ۲ گروه دانست...
به نقل از ایسنا،اقدام شستا برای پیگیری قانونی پرونده به ثمر می‌نشیند و املاک فدراسیون فوتبال توقیف می‌شود تا پس از کشف قیمت و برگزاری مزایده، به فروش برسد و شستا به پول خود دست پیدا کند. در همین زمان فدراسیون...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها