پربازدید های سه شنبه, ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

سه شنبه, ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
»   اجتماعی, مسکن و عمران  »   80 درصد از حوادث ساختمانی با آموزش، نظارت و فرهنگ سازی برطرف می‌شود!
۱۲ بهمن ۱۳۹۸ , ساعت ۱۳:۵۶

۸۰ درصد از حوادث ساختمانی با آموزش، نظارت و فرهنگ سازی برطرف می‌شود!

به نقل از ایلنا ; علی علی‌نژاد (رئیس انجمن صنفی کارگران واستادکاران صنعت ساختمان شهرستان دزفول) ضمن ابراز تاسف از حادثه برق گرفتگی اخیر سه کارگر ساختمانی که منجر به مرگ یکی از آنها شد گفت: با کمی رعایت ایمنی در کارگاه‌های ساختمانی، جلوی مشکلات و حوادث گرفته می‌شود.

او با تاکید براینکه ۸۰ درصد از حوادث ساختمانی با آموزش، نظارت و فرهنگ سازی برطرف می‌شود، اظهار داشت: از همه کارگران و استادکاران ساختمانی شهرستان دزفول و استان خوزستان درخواست داریم که حتما درکلاس‌های ایمنی کار و بهداشت که ازطرف ادارات کار و انجمن‌های صنفی برگزار می‌گردد شرکت کنند.

به گفته وی ، همه کارگران ساختمانی واستاد کاران باید در هنگام کار، اصول ایمنی را رعایت کنند و قبل از همه این موارداز بیمه مسئولیت و حوادث مکان محل کارشان مطمئن باشند.

او با بیان اینکه برخی کارفرمایان، کارگران ساختمانی را هنگام کار «به امید خدا» می‌سپارند و توجهی ندارند که عدم تامین ایمنی کارگاه براساس ضوابط استاندارد ضروری است در ادامه گفت: بازرسین ایمنی ادارات کار باید قبل از وقوع هر حادثه‌ احتمالی از کارگاه بازدید کنند اما این بازرسی‌ها صرفا به بعد از وقوع حادثه محدود شده است.

 

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , مسکن و عمران

به نقل از خبرفوری ; «حسام الدین آشنا» دوشنبه شب در این پیام توییتری یادآور شد: اماکن بتدریج بسته شد و بتدریج هم باز خواهد شد. آن‌ که اول بسته شده، آخر باز می‌شود چرا که بیشترین خطر را برای...
فهرست بهای رشته انتقال و توزیع آب روستایی سال ۱۳۹۹ جهت دانلودکلیک...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها