چهارشنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۱
»   اقتصادی, بازار دیجیتال  »   وب‌سرویس باز باشگاه مشتریان بانک ایران زمین راه اندازی شد
11 اردیبهشت 1396 , ساعت 10:41

وب‌سرویس باز باشگاه مشتریان بانک ایران زمین راه اندازی شد

باشگاه مشتریان بانک ایران زمین به منظور توسعه فضای کسب و کار دیجیتال و در راستای همکاری با شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپی، وب‌سرویس باز خود را راه‌اندازی کرد.

بنابر اعلام بانک ایران زمین، وب‌سرویس‌های باز باشگاه مشتریان این بانک، برای توسعه‌دهندگان فضای کسب و کار دیجیتال این امکان را فراهم کرده تا امتیاز اعضای این باشگاه، خارج از محیط باشگاه قابلیت هزینه‌شدن داشته باشد.

از این پس این امکان وجود دارد که توسعه‌دهندگان کسب و کار دیجیتال، امتیاز مشتریان بانک ایران زمین را در محیط‌های نرم‌افزاری، اپلیکیشن و گیم خود به کار گرفته و بانک امتیازهای جمع‌آوری شده توسط توسعه‌دهنده را تسویه می‌کند.

بانک ایران زمین اعلام‌کرد: توسعه‌دهندگان با استفاده از این api می‌توانند از ظرفیت میلیونی مشتریان بانک ایران زمین برای افزایش فروش خود استفاده کنند.

ویژگی‌های وب‌سرویس باز باشگاه مشتریان بانک ایران زمین شامل ویترینی برای میلیون‌ها مشتری ایران زمین، عدم دریافت کارمزد فروش محصول، افزایش درآمد، افزایش مشتری، تسویه حساب آسان، تسهیل در فروش محصول بدون کارت بانکی است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مستندات وب‌سرویس به باشگاه مشتریان ایران زمین مراجعه کنند.

پایگاه خبری – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , بازار دیجیتال

نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان در چهارم مهرماه ماه ۱۴۰۱ محل بحث و گفت‌وگو پیرامون موضوع رسیدگی به جبران خسارت‌های اموال عمومی، توجه به برگزاری تئاترها و رویدادهای فرهنگی و توجه بیش‌از پیش به هفته گردشگری بود. بررسی خسارات‌...
 عدم اشتغالزایی و تولید مناسب و عدم تحقق وعده‌های مالک کارخانه آزمایش مرودشت، این کارخانه را پس از سال‌ها آزمون و خطاهای بی‌پایان در مسیر مزایده چندباره قرار داده است؛ تا جایی که مشخص نیست این کارخانه چه زمانی به...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها