یکشنبه, ۰۱ خرداد ۱۴۰۱
»   اجتماعی, مدیران برتر  »   تجلیل از 70 معلم نمونه خوزستان در هفته بزرگداشت مقام معلم
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۱۲

تجلیل از ۷۰ معلم نمونه خوزستان در هفته بزرگداشت مقام معلم

دبیر ستاد بزرگداشت مقام معلم خوزستان، حرج چلداوی با اشاره به برگزاری مراسم تجلیل از ۷۰ معلم نمونه خوزستان در تالار طلاییه اهواز به برگزاری برنامه‌ها و همایش‌های فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و هنری در هفته معلم اشاره و اظهار کرد: نزدیک به ۵۰ برنامه و همایش برای قدردانی از فرهنگیان نمونه و تبیین نقش معلمان در پرورش نسل آینده و توسعه نیروی انسانی در ۴۱ منطقه آموزشی استان برگزار می‌شود.

 وی عنوان کرد: انتخاب معلمان نمونه بر مبنای ۱۵ معیار وزارتی مانند ارایه مقاله در کنفرانس‌های ملی و بین‌المللی، تالیف و ترجمه منابع آموزشی و فعالیت‌های پژوهشی، ایثارگری، تولیدات آموزشی اعم از نرم‌افزار و سخت‌افزار علمی آموزشی، حافظ و قاری قرآن بودن، فعالیت در گروه‌های آموزشی، قهرمانی در مسابقات ورزشی و کسب رتبه در الگوهای برتر تدریس و مسابقات علمی و فرهنگی بوده است.

 معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و منابع انسانی آموزش و پرورش خوزستان، با اشاره به نامگذاری روزهای هفته بزرگداشت مقام معلم، گفت: ایام این هفته از روز سه‌شنبه، دوازدهم تا یک‌شنبه، ۱۷ اردیبهشت‌ماه به‌ترتیب با عناوین «معلم، ولایت‌مداری و سلوک مطهری»، «معلم و تکریم اجتماعی»، «معلم و پیشکسوتان تعلیم و تربیت»، «معلم، توسعه اجتماعی و انسجام ملی»، «معلم، مسئولیت‌پذیری و هدایت انقلابی»، «معلم، مرجعیت تربیتی و مولد سرمایه اجتماعی» و «معلم و تکریم سازمانی» نامگذاری شده‌ است.

پایان خبر – ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , مدیران برتر

گروه پژوهش صنعت مدرن (صنایع چراغ اتومبیل سابق) در سال 1370 تاسیس وهمکاری خود را با شرکت طراحی مهندسی و تامین قطعات ایران خودرو (ساپکو) آغاز نمود. این شرکت با بیش از سی سال سابقه در طراحی و تولید قطعات...
مجموعه تولیدی تشک رست با هدف ایجاد یک کارخانه تولیدی پیشرو در عرصه محصولات خواب با بهره گیری از ابزار مطالعات دقیق و کارشناسی تیمتحقیق و توسعه و بازرگانی با تعاملات سازنده خود با بهترین عرضه کنندگان مواد خام در...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها