یکشنبه, ۱۰ مرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی, مدیران برتر  »   تجلیل از 70 معلم نمونه خوزستان در هفته بزرگداشت مقام معلم
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۱۲

تجلیل از ۷۰ معلم نمونه خوزستان در هفته بزرگداشت مقام معلم

دبیر ستاد بزرگداشت مقام معلم خوزستان، حرج چلداوی با اشاره به برگزاری مراسم تجلیل از ۷۰ معلم نمونه خوزستان در تالار طلاییه اهواز به برگزاری برنامه‌ها و همایش‌های فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و هنری در هفته معلم اشاره و اظهار کرد: نزدیک به ۵۰ برنامه و همایش برای قدردانی از فرهنگیان نمونه و تبیین نقش معلمان در پرورش نسل آینده و توسعه نیروی انسانی در ۴۱ منطقه آموزشی استان برگزار می‌شود.

 وی عنوان کرد: انتخاب معلمان نمونه بر مبنای ۱۵ معیار وزارتی مانند ارایه مقاله در کنفرانس‌های ملی و بین‌المللی، تالیف و ترجمه منابع آموزشی و فعالیت‌های پژوهشی، ایثارگری، تولیدات آموزشی اعم از نرم‌افزار و سخت‌افزار علمی آموزشی، حافظ و قاری قرآن بودن، فعالیت در گروه‌های آموزشی، قهرمانی در مسابقات ورزشی و کسب رتبه در الگوهای برتر تدریس و مسابقات علمی و فرهنگی بوده است.

 معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و منابع انسانی آموزش و پرورش خوزستان، با اشاره به نامگذاری روزهای هفته بزرگداشت مقام معلم، گفت: ایام این هفته از روز سه‌شنبه، دوازدهم تا یک‌شنبه، ۱۷ اردیبهشت‌ماه به‌ترتیب با عناوین «معلم، ولایت‌مداری و سلوک مطهری»، «معلم و تکریم اجتماعی»، «معلم و پیشکسوتان تعلیم و تربیت»، «معلم، توسعه اجتماعی و انسجام ملی»، «معلم، مسئولیت‌پذیری و هدایت انقلابی»، «معلم، مرجعیت تربیتی و مولد سرمایه اجتماعی» و «معلم و تکریم سازمانی» نامگذاری شده‌ است.

پایان خبر – ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , مدیران برتر

رضا جمشیدی گفت: هزینه اجرای عملیات مورد نیاز برای برق‌رسانی به شهرک‌های صنعتی، رقم بالایی را طلب می کند به طوری که تامین مالی آن عددی بسیار سنگین است. هزینه برق‌رسانی به شهرک صنعتی سبزوار هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال، شهرک صنعتی قوچان هزار و ۴۰۰...
منصور آق ، بابیان اینکه هم اکنون ۲۵ مدرسه فوتبال و پنج مدرسه فوتسال با حدود پنج هزار عضو توسط مربیان بومی و فوتبالیست‌های برتر در گنبدکاووس فعالیت دارند، از مسوولان ورزش گلستان و شهرستان سوال کرد که آیا ضرورتی برای تاسیس...

مطالب مرتبط با برچسب