سه شنبه, ۰۱ تیر ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   پیام تبریک به مناسبت گرامیداشت روز معلم
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۵۲

از سوی مدیرعامل بانک سرمایه منتشر شد

پیام تبریک به مناسبت گرامیداشت روز معلم

علیرضا پویان‌شاد مدیرعامل بانک سرمایه در پیام تبریک به مناسبت گرامیداشت روز معلم اعلام‌کرد: روز معلم فرصتی است برای یادکردن از بزرگ‌مردان و زنانی که عاشقانه از شمع وجودشان می‌کاهند تا تاریکی جهل را بشکنند و نوری پرفروغ برای جان‌های شیفته دانش باشند.

وی در ادامه این پیام آورده است: بی‌شک بانک سرمایه که افتخار حضور معلمان ارجمند را به واسطه مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در ترکیب سهامداری خود دارد، به مسئولیت بزرگ خود در قبال این قشر فرهیخته و خدوم آگاه است و می‌کوشد تا آن‌چنان که شایسته چنین مردان و زنان بزرگی است، صادقانه و از سر اخلاص و در حد توان خود، در اعزاز، اکرام و خدمت‌رسانی به آنها تلاش کند.

پویان‌شاد با اشاره به اینکه همکاران وی در شعب بانک سرمایه فرهنگیان و معلمان فرهیخته را مشتریان ویژه خویش به شمار می‌آورند و می‌کوشند تا عملیات بانکی آنها در کمال احترام انجام پذیرد و درخواست‌شان در صورت مطابقت با قانون، در اسرع وقت اجابت شود، اعلام‌کرد: این رویه و روالی است که ما از همکاران خود در بانک سرمایه خواسته‌ایم و آنها نیز مشتاقانه و از سر ارادت به جامعه معزز فرهنگیان، انجام آن را بر عهده گرفته‌اند.

در ادامه این پیام تبریک می‌خوانیم: بانک سرمایه می‌کوشد تا با عملکردی مناسب در سال جاری، در حوزه جذب منابع و وصول مطالبات، اعتماد و وفاداری معلمان و فرهنگیان را که به واسطه مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، ولی‌نعمتان این بانک محسوب می‌شوند، به‌شایستگی پاسخ گوید و در احقاق حقوق حقه بانک و سهامدارانش از هیچ تلاشی فروگذار نباشد.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

به نقل از اقتصاد آنلاین،شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل در نظر دارد تأمین «خدمات أیاب و ذهاب کارکنان» خود را به پیمانکاران توانمند و دارای صلاحیت واگذار کند.  از تمامی شرکت‌های فعال در این زمینه، دعوت می‌شود تا از تاریخ اول تا...
به نقل از اقتصاد آنلاین،شرکت ایرانسل در نظر دارد در یک مزایدۀ عمومی فروش تعدادی تجهیزات مخابراتی مستعمل و معیوب خود را به فروش برساند.  شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل در نظر دارد تعدادی تجهیزات مخابراتی مستعمل و معیوب خود (شامل رک،...

مطالب مرتبط با برچسب