جمعه, ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
»   اقتصادی, انرژی  »   موفقیت دولت یازدهم در طرح آبرسانی و برق‌رسانی روستایی
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۰۶

موفقیت دولت یازدهم در طرح آبرسانی و برق‌رسانی روستایی

ستار محمودی امروز در مراسم خدمت‌رسانی آب و برق به روستاها با بیان این‌که در دولت یازدهم بسیار خوش‌شانس بودیم که در فضایی بدون تلاطم‌های دستگاه‌های اجرایی کار کرده‌ایم، عنوان کرد: برای انجام این کار تمامی مسوولان ما را همراهی کردند که این مساله جای تشکر و قدردانی دارد.

به گفته وی، آبرسانی روستایی در ظاهر کوچک به نظر می‌رسد، اما در واقع این امر یک سمبل و واقعیت قابل دیدن است، چرا که اقدامات و تلاش‌های صورت گرفته روستاییان مرزی را امیدوار کرد و زمینه‌ تثبیت به زندگی در مرز را فراهم آورد.

قائم مقام وزیر نیرو با بیان این‌که طرح آبرسانی و برق‌رسانی روستایی در دولت یازدهم شتاب گرفت و موفقیت دولت یازدهم را رقم زد، اظهار کرد: در این دولت پروژه‌های آب و برق روستایی به گونه‌ای حرکت کرد که منابع مالی صرف متن کار و از مسائل حاشیه‌ای دور شد.

محمودی با اشاره به مناطق صعب‌العبور برای خدمات‌رسانی به روستاییان گفت: علی‌رغم وجود تمام مشکلات اما این کار در دولت یازدهم با موفقیت به انجام رسید و در تا حال حاضر ۵۲۰۰ روستا در زمینه آب و ۲۱۰۰ روستا در زمینه‌ی برق تجهیز شدند.

وی در خصوص وضعیت امید به زندگی و تاثیر خدمات‌رسانی به روستاییان، ادامه داد: براساس آمار در اوایل انقلاب امید به زندگی ۵۶ سال و طبق آمار سال‌های گذشته این عدد به ۷۳ سال افزایش یافته است.

قائم مقام وزیر نیرو بیان کرد: با توجه به این‌که آب، برق و فاضلاب جزو یکی از شاخص‌های امید به زندگی مطرح شده می‌توان گفت که اقدامات دولت یازدهم در این عرصه توانسته در این زمینه موثر باشد.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , انرژی

به نقل از اقتصاد آنلاین، علی رسولیان معاون وزیر صنعت، معدن، تجارت و رییس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در ادامه ایجاد ١٠٠ هزار شغل از طریق سازمان صنایع کوچک را از جمله...
به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مهرداد محقق زاده گفت: اجرای متناسب‌سازی مستمری یکی از اصلی ترین دغدغه و مطالبه بازنشستگان و مستمری‌بگیران بوده که همواره موکول به تأمین بار مالی آن توسط دولت شده است...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها