پنجشنبه, ۰۹ تیر ۱۴۰۱
»   خودرو  »   فروش بهاری خودروهای نیسان با وام بدون بهره آغاز شد
19 اردیبهشت 1396 , ساعت 12:36

فروش بهاری خودروهای نیسان با وام بدون بهره آغاز شد

سهراب زمان‌زاده، مدیر فروش جهان نوین آریا با اعلام این خبر، گفت: در شرایط فروش بهاری، برای نخستین بار فروش اقساطی هر سه تیپ نیسان جوک آغاز شده است. علاقه‌مندان در طرح فروش بهاری خودروهای نیسان با وام بدون بهره و موعد تحویل ۳۰ روزه، می‌توانند در دو پرداخت خودروی خود را تحویل بگیرند.

زمان‌زاده، شرایط فروش و تخفیف‌های قابل توجه تیپ‌های خودروی کراس‌اوور نیسان جوک را تشریح کرد و گفت: نیسان جوک اسپورت با  ۶۶ میلیون وام بدون بهره (بازپرداخت ۱۲ ماهه)، و در دو پرداخت ۵۵ میلیون (در زمان ثبت‌نام) و ۵۵ (۳۰ روز پس از ثبت‌نام)، نیسان جوک پلاتینیوم با ۴۰ میلیون وام بدون بهره (بازپرداخت ۱۰ ماهه) و در دو پرداخت ۵۴ میلیون (در زمان ثبت‌نام) و ۵۴ میلیون (۳۰ روز پس از ثبت‌نام) و نیسان جوک اسکای‌پک با ۵۰ میلیون وام بدون بهره (بازپرداخت ۱۰ ماهه)، و در دو پرداخت ۴۰ میلیون (در زمان ثبت‌نام) و ۳۹ میلیون (۳۰ روز پس از ثبت‌نام) فعال است.

مدیر فروش جهان نوین آریا، همچنین به دو طرح فروش شرایطی ایکس‌تریل اشاره و بیان کرد: ایکس‌تریل با قیمت ۲۴۸ میلیون تومان در دو طرح فروش شرایطی شامل بازپرداخت‌ ۱۲ ماهه و وام ۱۲۴ میلیون و بازپرداخت ۱۰ ماهه و وام ۱۰۰ میلیون تومان تعریف شده است.

وی به تخفیف‌های ویژه و بیمه بدنه رایگان در فروش بهاری نیسان اشاره کرد و افزود: همچنین مشتریانی که تمایل به خرید نقدی داشته باشند، می‌توانند علاوه بر بیمه بدنه رایگانی که برای تمامی شرایط فروش فعال شده است، از تخفیف‌های نقدی نیز بهره‌مند شوند. تخفیف‌های در نظر گرفته شده در طرح فروش نقدی، برای خودروهای ایکس‌تریل ۸ میلیون تومان، جوک اسپورت ۴ میلیون، جوک پلاتینیوم ۳ میلیون و جوک اسکای‌پک ۲ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

زمان‌زاده جلب رضایت حداکثری مشتریان را هدف این شرکت عنوان کرد و گفت: برای رفاه حال مشتریان، شماره‌گذاری خودروها بدون حضور مالکان و تحویل خودرو با پلاک را در برنامه خود قرار دادیم. بر این اساس شماره‌گذاری خودروها پس از اخذ وکالتنامه از مشتریان، به‌صورت غیر حضوری صورت می‌گیرد و هیچ‌گونه هزینه اضافی بابت ارائه این خدمات از مشتریان گرامی دریافت نمی‌شود.

وی به راه‌های ارتباطی برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط فروش نیسان اشاره کرد و گفت: علاقه‌مندان برای دریافت مشخصات کامل این خودروها می‌توانند به شعب و نمایندگی‌های فروش شرکت در سراسر کشور و وب‌سایت جهان نوین آریا به آدرس www.jna-nissan.ir مراجعه کنند و یا با شماره تلفن ۸۹۰۹۹ تماس بگیرند.

پایان خبر – ف م

مطالب مرتبط با موضوع خودرو

از نیمه مرداد تاکنون پراید ۱۳.۹ درصد، پژو۴۰۵ حدود ۱۱.۳ درصد، پژوپارس ۲۲ درصد، تیبا هاچ‌بک ۱۵.۲ درصد و ساینا ۱۷.۱ درصد گران شده است. تکان قیمت‌ها در بازار بی‌مشتری خودرو از نیمه مرداد تاکنون شدید بوده؛ تا جایی که اعداد...
قیمت کارخانه محصولات ایران خودرو براساس به روز رسانی در آبان ماه سال جاری اعلام شد. ‌به گزارش خبرگزاری مهر، براساس قیمت گذاری نهایی محصولات کارخانه ایران خودرو در آبان ماه سال جاری بدین شرح از سوی شرکت ایران خودرو اعلام...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها