یکشنبه, ۱۰ مرداد ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   واگذاری 128 خدمت جدید به دفاتر پیشخوان در دولت یازدهم
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۴۴

واگذاری ۱۲۸ خدمت جدید به دفاتر پیشخوان در دولت یازدهم

دبیر کل کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت، علی فلاح حقیقی  با اعلام واگذاری ۱۲۸ خدمت جدید به دفاتر پیشخوان در دولت یازدهم گفت: این واگذاری ها روند توسعه دولت الکترونیکی را سرعت بخشیده است.

علی فلاح حقیقی افزود: تا سال ۱۳۹۲ فقط ۹۵ خدمت به دفاتر پیشخوان واگذار شده بود که در دولت یازدهم با ابلاغیه رئیس جمهوری در شورای عالی اداری و برون سپاری، واگذاری ۱۲۸ خدمت جدید به دفاتر پیشخوان را دستور داد.

به این ترتیب شاهد رشد ۱۳۴ درصدی توسعه خدمات الکترونیکی از طریق دفاتر پیشخوان در دولت یازدهم بودیم.

فلاح ادامه داد: اکنون خدمات حوزه های وزارت آموزش و پرورش، وزارت ورزش و جوانان، خدمات سازمان ثبت احوال، خدمات شهرداری ها، برق، گاز، آب، صندوق های بازنشستگی، وزارت تعاون و اپراتورها از طریق شبکه دفاتر پیشخوان خدمات دولت به مردم عرضه می شود.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

حسین موسوی ،در حاشیه افتتاح و واگذاری مرکز طب کار به شبکه بهداشت و درمان به خبرنگاران گفت: این مرکز با صرف اعتباری در حدود ۷۵۰ میلیون تومان ساخته و به عنوان اولین مرکز طب کار در سطح شهر خدمات...
به نقل از ایرنا، رمان «هری‌پاتر و سنگ جادو»یکی از ۵۰۰ نسخه از چاپ اول نخستین جلد از مجموعه فانتزی هری پاتر است که در سال ۱۹۹۷ میلادی منتشر شد. گذر ۳۰۰ نسخه از این ۵۰۰ کتاب به کتابخانه‌ها افتاد و بسیاری از...

مطالب مرتبط با برچسب