پنجشنبه, ۰۷ بهمن ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   واگذاری 128 خدمت جدید به دفاتر پیشخوان در دولت یازدهم
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۴۴

واگذاری ۱۲۸ خدمت جدید به دفاتر پیشخوان در دولت یازدهم

دبیر کل کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت، علی فلاح حقیقی  با اعلام واگذاری ۱۲۸ خدمت جدید به دفاتر پیشخوان در دولت یازدهم گفت: این واگذاری ها روند توسعه دولت الکترونیکی را سرعت بخشیده است.

علی فلاح حقیقی افزود: تا سال ۱۳۹۲ فقط ۹۵ خدمت به دفاتر پیشخوان واگذار شده بود که در دولت یازدهم با ابلاغیه رئیس جمهوری در شورای عالی اداری و برون سپاری، واگذاری ۱۲۸ خدمت جدید به دفاتر پیشخوان را دستور داد.

به این ترتیب شاهد رشد ۱۳۴ درصدی توسعه خدمات الکترونیکی از طریق دفاتر پیشخوان در دولت یازدهم بودیم.

فلاح ادامه داد: اکنون خدمات حوزه های وزارت آموزش و پرورش، وزارت ورزش و جوانان، خدمات سازمان ثبت احوال، خدمات شهرداری ها، برق، گاز، آب، صندوق های بازنشستگی، وزارت تعاون و اپراتورها از طریق شبکه دفاتر پیشخوان خدمات دولت به مردم عرضه می شود.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

مشاهدات میدانی قیمت انواع برنج به ویژه برنج خارجی با آزاد شدن واردات این محصول کمی ارزان شده و برنج های مانده در گمرک در حال ورود به کشور است و زمینه عرضه در بازار را تقویت کرده است. هر کیلوگرم...
بهمن دانایی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اصلاح نرخ خرید تضمینی چغندر قند و افزایش قیمت چغندر بهاره به ١٧٠٠ تومان گفت: دیروز جلسه شورای قیمت‌گذاری و اتخاذ سیاستهای حمایتی محصولات اساسی کشاورزی تشکیل شد و با مساعدت شخص...

مطالب مرتبط با برچسب