جمعه, ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   پیکر پنج جانباخته دیگر معدن آزادشهر احراز هویت شدند
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۳۵

مدیرکل پزشکی قانونی گلستان:

پیکر پنج جانباخته دیگر معدن آزادشهر احراز هویت شدند

دکترحسین (زارعی مدیرکل پزشکی قانونی گلستان) شامگاه سه شنبه اظهارکرد که در پی این حادثه پیکر ۴۲ جانباخته به پزشکی قانونی برای احراز هویت و شناسایی از طرف خانواده های آنان منتقل شد و تاکنون پنج معدنکار دیگر شناسایی نشده اند.
وی اسامی پیکر پنج جانباخته دیگر معدن آزادشهر احراز هویت شدند را به این شرح اعلام کرد:
۱- غفور آریون
۲- ابوالقاسم میردار وطن
۳- مصیب هدایت
۴- محمود گنجی وطن
۵- سید حبیب جاهدی
دکتر زارعی اضافه کرد که اقدامات و آزمایش های تخصصی برای شناسایی و احراز هویت پنج جانباخته دیگر این حادثه دلخراش در حال انجام است.
به گزارش ایرنا، درحادثه انفجار معدن زغال سنگ زمستان یورت آزادشهر که مقارن ظهر چهارشنبه هفته گذشته رخ داد، علاوه بر مصدوم شدن افزون بر ۷۳ معدنکار، ۴۲ تن جان خود را از دست دادند و به گفته مسئولان تلاش برای پیدا کردن پیکر یک یا دو معدنکار دیگر که ممکن است در زیر آوار مانده باشند، ادامه دارد.
پیش از این هویت ۳۲ معدنکار جانباخته شناسایی و به خانواده‌های آنان تحویل شده اند.
آزادشهر با حدود ۹۰ هزار تن جمعیت درشرق استان گلستان واقع است، معدن زغال سنگ زمستان یورت این شهرستان بخشی از معادن زغال سنگ البرز شرقی به شمار می رود.

پایان خبر – ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

به نقل از ایسنا، باشگاه پرسپولیس که در سال‌های اخیر با بحران‌های مالی بزرگی دست و پنجه نرم کرده و حالا هم با وجود قهرمانی‌های متعدد در لیگ و نایب‌قهرمانی در آسیا با پول‌های قرضی اداره می‌شود، از نظر دارایی‌های...
به نقل از ایسنا، فدراسیون فوتبال روزهای سیاهی را در سال ۹۹ سپری کرد اما پایان این همه تاریکی، با برگزاری انتخابات همراه بود تا اهالی فوتبال به آینده و سروسامان گرفتن این وضعیت امیدوار باشند. شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها