دوشنبه, ۰۴ مهر ۱۴۰۱
»   اجتماعی  »   پیکر پنج جانباخته دیگر معدن آزادشهر احراز هویت شدند
20 اردیبهشت 1396 , ساعت 11:35

مدیرکل پزشکی قانونی گلستان:

پیکر پنج جانباخته دیگر معدن آزادشهر احراز هویت شدند

دکترحسین (زارعی مدیرکل پزشکی قانونی گلستان) شامگاه سه شنبه اظهارکرد که در پی این حادثه پیکر ۴۲ جانباخته به پزشکی قانونی برای احراز هویت و شناسایی از طرف خانواده های آنان منتقل شد و تاکنون پنج معدنکار دیگر شناسایی نشده اند.
وی اسامی پیکر پنج جانباخته دیگر معدن آزادشهر احراز هویت شدند را به این شرح اعلام کرد:
۱- غفور آریون
۲- ابوالقاسم میردار وطن
۳- مصیب هدایت
۴- محمود گنجی وطن
۵- سید حبیب جاهدی
دکتر زارعی اضافه کرد که اقدامات و آزمایش های تخصصی برای شناسایی و احراز هویت پنج جانباخته دیگر این حادثه دلخراش در حال انجام است.
به گزارش ایرنا، درحادثه انفجار معدن زغال سنگ زمستان یورت آزادشهر که مقارن ظهر چهارشنبه هفته گذشته رخ داد، علاوه بر مصدوم شدن افزون بر ۷۳ معدنکار، ۴۲ تن جان خود را از دست دادند و به گفته مسئولان تلاش برای پیدا کردن پیکر یک یا دو معدنکار دیگر که ممکن است در زیر آوار مانده باشند، ادامه دارد.
پیش از این هویت ۳۲ معدنکار جانباخته شناسایی و به خانواده‌های آنان تحویل شده اند.
آزادشهر با حدود ۹۰ هزار تن جمعیت درشرق استان گلستان واقع است، معدن زغال سنگ زمستان یورت این شهرستان بخشی از معادن زغال سنگ البرز شرقی به شمار می رود.

پایان خبر – ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از ساماندهی سازه های تبلیغاتی شهر تهران خبر داد. رضا صیادی  درباره افزایش غیر متعارف سازه‌های تبلیغاتی در تهران و ساماندهی آنها، گفت: خیلی نمی خواهم مسائل را به دوران های مدیریتی ارتباط بدهم، اما اتفاقی...
علی محمد چوپانی رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی گرگان، گفت : در گذشته کشاورزان ما به دولت یارانه می دادند و اخیرا هرچه قیمت جهانی است در دلار نیمایی ضرب می شود و قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها