شنبه, ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
»   فرهنگ و هنر  »   هنرمندان پیشکسوت ثبت نام کنند
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۱۲

تسهیلات جدید رایگان از سوی موسسه هنرمندان پیشکسوت

هنرمندان پیشکسوت ثبت نام کنند

به نقل از روابط عمومی موسسه هنرمندان پیشکسوت، هنرمندان پیشکسوت ثبت نام کنند . در این خبر آمده است: سیدعباس عظیمی ۲۷ اردیبهشت را آخرین مهلت ثبت نام هنرمندان عضو موسسه که خواستار بیمه تکمیلی هستند عنوان کرد و گفت: آن دسته از هنرمندان پیشکسوت عضو موسسه که درخواست دریافت بیمه تکمیلی در سال ۹۶ را دارند، در صورت تمایل ، نام و نام خانوادگی، شماره ملی، رشته هنری، شماره تلفن ثابت منزل و نام شهر محل سکونت خود را به سامانه‌ی پیامکی موسسه هنرمندان پیشکسوت به شماره ۳۰۰۰۷۳۲۲۲ پیامک فرمایند تا مراحل ثبت نام‌شان انجام شود.

او ادامه داد: به دلیل احتمال خطای انسانی و از قلم افتادن نام عزیزان به هیچ وجه به صورت تلفنی درخواست بیمه تکمیلی نفرمایید و فقط از طریق سامانه پیامکی اقدام نمایید، بازنشستگان لشکری، کشوری و تامین اجتماعی در صورت دارا بودن بیمه تکمیلی درمان نیاز به این بیمه ندارند،بنابراین از داشتن بیمه تکمیلی خود مطمئن شوید. همچنین افرادی که در سال قبل از طریق این موسسه از بیمه‌ی تکمیلی درمان برخوردار شده‌اند، الزاماً می‌بایست برای سال جدید از طریق سامانه پیامکی مجددا ثبت نام کنند و در صورت امکان موسسه را در اطلاع رسانی به سایر اعضاء که ممکن است پیام رسان تلگرام نداشته باشند، یاری کنند.
مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت در ادامه از امکان استفاده رایگان اعضای موسسه از یک مرکز فیزیوتراپی خبر داد و گفت: طبق توافق بعمل آمده با یکی از مراکز فیزیوتراپی در شمال تهران، امکان استفاده‌ رایگان اعضای موسسه هنرمندان پیشکسوت فراهم گردیده است، هنرمندان عضو موسسه که خواستار استفاده از این خدمات هستند باید برای هماهنگی و دریافت معرفی نامه با دفتر موسسه تماس بگیرند.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع فرهنگ و هنر

به گزارش خبرنگار ایلنا، سال 1389،زمانی که علی اکبر شعبانی‌فر استاندار استان مرکزی و هوشنگ بازوند نیز در پست معاونت عمرانی این استان بودند ، استارت احداث موزه بزرگ اراک زده شد.از آن زمان تا کنون 10 سال می‌گذرد، اما...
اولین توییت دورسی ۲۱ مارس سال ۲۰۰۶ در حساب توییتری وی منتشر شد؛ این توییت متن کوتاهی دارد: صرفا جهت راه اندازی توییترم (just setting up my twttr). اواسط اسفندماه سال گذشته بود که خبر آمد با گذشت ۱۵ سال این...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها