دوشنبه, ۰۸ آذر ۱۴۰۰
»   مدیران برتر  »   راهکاری ایده‌آل برای کاهش هزینه‌های جاری مدیران ؛ دفتر کار مجازی فانوس
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۵۱

راهکاری ایده‌آل برای کاهش هزینه‌های جاری مدیران ؛ دفتر کار مجازی فانوس

دفتر کار مجازی فانوس، تنها دفتر کار مجازی آنلاین در سراسر کشور، سرویس یک هفته‌ای رایگان خود را راه‌اندازی کرد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، این سرویس برای کاربران این امکان را فراهم می‌آورد که دفتر کار  خود را بعنوان راهکاری ایده‌آل برای کاهش هزینه‌های جاری مدیران به صورت رایگان برای یک هفته راه‌اندازی  و از امکانات آن بهره‌مند شوند و در صورت رضایت از خدمات ارائه شده اقدام به خریداری طرح‌های موجود در سایت فانوس کنند.

شرکت داده گستر فانوس اعلام‌کرد: این مجموعه به عنوان ارائه دهنده سرویس دفتر کار مجازی، از سال ۱۳۹۳ افتخار دارد خدمات یک دفتر کار حقیقی مجهز را به صورت مجازی به کاربران و مشتریان خود ارائه کند؛ همه صاحبان مشاغل می‌توانند با پرداخت کمترین هزینه و بدون پرداخت هیچ‌گونه هزینه جانبی اعم از اجاره بها، حقوق پرسنل و قبوض ماهیانه آب، برق و تلفن، دفتر کار خود را با هزینه حداقلی ماهیانه ۵۰ هزارتومان تومان، راه‌اندازی  و از کلیه امکانات یک دفتر کار مجهز همچون شماره تلفن دلخواه، فکس، پیغام صوتی، اتاق جلسات، منشی حقیقی و سرویس پاسخگویی خودکار (IVR) استفاده کنند.

همچنین  کاربران می‌توانند با استفاده از سرویس دفتر کار مجازی فانوس از  امکانات دیگری چون گزارش‌گیری آنلاین تماس‌ها و فکس‌های دریافتی،  تعریف داخلی‌های دلخواه، انتقال تماس‌های هر داخلی به یک یا چند شماره تلفن ثابت و یا همراه، پاسخگویی خودکار و ۲۴ ساعته تماس‌ها، همچنین تغییر  شماره تلفن‌های تعریف شده  به صورت آنلاین و از طریق پنل کاربری، برخوردار شوند.

بر اساس اعلام شرکت داده گستر فانوس، کاربران می‌توانند با مراجعه به سایت فانوس  و انتخاب یکی از طرح‌های موجود در سایت و همچنین انتخاب شماره تلفن دلخواه، دفتر کار مجازی خود را به صورت آنلاین راه‌اندازی کرده و به تجارت خود رونق بخشند.

پایان خبر – ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع مدیران برتر

کمک گرفتن از مشاوران آموزشی برتر در طول دوران مختلف تحصیلی یکی از عوامل تاثیر گذار در موفقیت دانش آموزان می باشد. مشاوره تحصیلی نوعی از خدمات آموزشی است که مشاوران متخصص با شناخت دانش آموزان و آگاهی از اهداف...
دوربین های امنیتی ، دوربین حفاظتی یا دوربین نظارتی شامل انواع دوربین های ضبط و انتقال تصاویر آنلاین اماکن مختلف می‌باشند و جهت ایجاد امنیت، حفاظت و یا نظارت بر اماکن مختلف به کار گرفته میشوند. سیستم های امنیتی...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها