چهارشنبه, ۰۲ تیر ۱۴۰۰
»   بازار دیجیتال  »   گلکسی نوت 7 آر سامسونگ به زودی رونمایی می شود
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۴۸

گلکسی نوت ۷ آر سامسونگ به زودی رونمایی می شود

گوشی موبایل گلکسی نوت ۷ آر سامسونگ (Samsung Galaxy Note 7R) موفق به دریافت تاییدیه بلوتوث شده است. این نشان میدهد که نسل جدید گوشی Note 7 به زودی عرضه خواهد شد.

مدل ریفربیشد گلکسی نوت ۷ آر سامسونگ تا چندی دیگر وارد بازار خواهد شد، اما اگر شما قصد دارید یکی از آن‌ها را بخرید باید امیدوار باشید که این غول کره‌ای آن را به عرضه‌ی جهانی برساند. دو مکان است که فروش قطعی گلکسی نوت ۷ آر سامسونگ در آن‌ها ۱۰۰ درصد است که بازار چین و کره جنوبی هستند، اما به جز کشورهای حاضر در این لیست ما هیچ اطلاعی از بازارهای قابل فروش این گوشی در دست نداریم.

 اما خبر خوب این است که گلکسی نوت ۷ آر سامسونگ در آینده‌ای نزدیک به مرحله تولید انبوه خواهد رسید و وارد این دو بازار می‌شود. Galaxy Note 7R همچنین با شماره مدل SM-N935F شناخته می‌شود و اخیرا با این مدل موفق به دریافت تاییدیه Bluetooth SIG شده است؛ این تاییدیه مربوط به رگولاتوری می‌شود که دیوایس های مجهز به بلوتوث بایستی آن را پیش از تولید دریافت کنند.

پایان خبر – ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع بازار دیجیتال

محمود محمودزاده گفت: چیزی که تاکنون در بورس کالا مدنظر بوده و مورد بحث قرار گرفته است، معاملات املاک اشخاص حقوقی و وابسته به نهادهای دولتی بوده که در دست اجراست. ساختاری در بورس کالا فراهم شده است که املاک نهادهای مختلف...
به نقل از ایرنا،بانک مرکزی کره جنوبی روز دوشنبه اعلام کرد که از طریق یک فرآیند مناقصه باز به دنبال یک شریک برای تحقیق عملی در زمینه راه اندازی ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) در یک محیط آزمایشی است؛ موضوعی که...

مطالب مرتبط با برچسب