چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   سیاسی  »   نماینده رئیسی از ایرنا، ایران و ایسنا شکایت کرد
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۱۴

نماینده رئیسی از ایرنا، ایران و ایسنا شکایت کرد

روز یکشنبه در کانال های تلگرامی وابسته به آستان قدس رضوی شکایت  نماینده رئیسی از ایرنا، ایران و ایسنا منتشر شده، خطاب به سید احسان قاضی زاده هاشمی ادعا کرده است: متاسفانه در روزهای اخیر موارد متعددی از تخلفات قانونی و سوء استفاده ستادهای انتخاباتی کاندیداهای دولت یازدهم آقایان حسن روحانی و اسحاق جهانگیری از امکانات دولتی و عمومی به وی‍ژه در حوزه رسانه ای گزارش شده است.
وی که در این نامه، خود را به عنوان نماینده حجت الاسلام رئیسی معرفی کرده مدعی شده است:‌ خبرگزاری های ایرنا، ایسنا و روزنامه ایران تاکنون تخلفات مختلفی در حمایت از کاندیداهای دولت مرتکب شده اند و تمامی امکانات رسانه ای دولت و سایتهای سازمانها و وزارتخانه های مختلف نیز در خدمت تبلیغات این ۲ کاندیدا قرار گرفته است.
وی از رئیس کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات خواسته برای تنویر افکارعمومی موضوع را بررسی و برای رسیدگی به شورای نگهبان قانون اساسی اعلام نماید.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع سیاسی

به نقل از اردوپوینت، سرگئی ریابکوف روز دوشنبه پیش از آغاز دور دوم رایزنی‌ها در وین گفت: نیازی به واکنش بیش از حد در مذاکرات درباره برنامه جامع اقدام مشترک از جمله لغو احتمالی تحریم‌های واشنگتن علیه ایران نیست. درمورد...
محاکمه نخست وزیر سابق کویت به اتهام فساد مالی تهران- ایرنا- کمیته تحقیقات دادگاه وزیران ، حکم رسیدگی به پرونده «جابر المبارک» نخست وزیر پیشین ، «خالد الجراح» وزیر دفاع سابق و ۴ نفر دیگر از مسئولان این کشور را به...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها