سه شنبه, ۰۵ مهر ۱۴۰۱
»   سیاسی  »   نماینده رئیسی از ایرنا، ایران و ایسنا شکایت کرد
25 اردیبهشت 1396 , ساعت 11:14

نماینده رئیسی از ایرنا، ایران و ایسنا شکایت کرد

روز یکشنبه در کانال های تلگرامی وابسته به آستان قدس رضوی شکایت  نماینده رئیسی از ایرنا، ایران و ایسنا منتشر شده، خطاب به سید احسان قاضی زاده هاشمی ادعا کرده است: متاسفانه در روزهای اخیر موارد متعددی از تخلفات قانونی و سوء استفاده ستادهای انتخاباتی کاندیداهای دولت یازدهم آقایان حسن روحانی و اسحاق جهانگیری از امکانات دولتی و عمومی به وی‍ژه در حوزه رسانه ای گزارش شده است.
وی که در این نامه، خود را به عنوان نماینده حجت الاسلام رئیسی معرفی کرده مدعی شده است:‌ خبرگزاری های ایرنا، ایسنا و روزنامه ایران تاکنون تخلفات مختلفی در حمایت از کاندیداهای دولت مرتکب شده اند و تمامی امکانات رسانه ای دولت و سایتهای سازمانها و وزارتخانه های مختلف نیز در خدمت تبلیغات این ۲ کاندیدا قرار گرفته است.
وی از رئیس کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات خواسته برای تنویر افکارعمومی موضوع را بررسی و برای رسیدگی به شورای نگهبان قانون اساسی اعلام نماید.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع سیاسی

قیمت هر شانه تخم مرغ ۳۰ عددی در مغازه های سطح شهر تهران ۵۵ تا ۶۰ هزار تومان و در میادین میوه و تره بار ۴۳ هزار تومان است. بر اساس مشاهدات میدانی از برخی از خرده فروشی های سطح شهر...
سخنگوی گمرک گفت: در مهر ماه امسال 19 میلیون و554هزار تن کالا به ارزش 9 میلیارد و 886 میلیون دلار بین ایران و کشورهای جهان تبادل شد که با ثبت رکورد صادرات پنج میلیارد و 268میلیون دلاری در این ماه،...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها