جمعه, ۲۶ شهریور ۱۴۰۰
»   سیاسی  »   تکذیب خبر حضور و دستگیری داعش در قزوین
۲۹ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۰:۲۳

تکذیب خبر حضور و دستگیری داعش در قزوین

سید سعید شاهرخی دقایقی قبل در خصوص خبر منتشر شده در برخی سایتها در استان مبنی بر حضور داعش در قزوین اظهارداشت: مواردی که امروز در برخی سایتها و رسانه های قزوین دستگیری چند داعشی در قزوین منتشر شده صحت ندارد و آن را تکذیب می کنیم.

به نقل از مهر، شاهرخی افزود: بعد از حادثه تروریستی اخیر در تهران و نیز دستگیری تعدادی از تکفیری ها در برخی مناطق کشور شاید ذهنیت جامعه آماده پذیرش برخی خبرها در این زمینه باشد اما باید مراقب بود با شایعات مردم را نگران نکنیم.

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین تصریح کرد: با آمادگی و هوشیاری نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی در همه مناطق کشور و بویژه استان قزوین امنیت پایداری در استان برقرار است و هیچ مشکلی نداریم و با انتشار خبرهای کذب هم برخورد خواهیم کرد.

وی بیان کرد: هر گونه اخباری در خصوص مسائل امنیتی از مراجع رسمی بلافاصله به اطلاع مردم خواهد رسید و از شهروندان انتظار داریم به هر خبری که از کانالهای غیر رسمی منتشر می شود توجه نکنند.

دادستان قزوین هم خبر حضور و دستگیری ‌تروریست‌های داعش در اطراف قزوین را ‌از اساس کذب اعلام کرده و گفته است با رسانه‌ منتشرکننده این خبر کذب برخورد می شود.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع سیاسی

به نقل از ایسنا،انجمن علمی مهندسی عمران و محیط‌زیست دانشگاه تربیت مدرس با همکاری انجمن علمی عمران دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی و اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی مهندسی عمران ایران و انجمن‌های علمی عمران برتر کشور، وبینار «طبقه‌بندی و قواعد کلی...
محمد جواد آذری جهرمی گفت: امروز با ثبت یک درخواست در سامانه دسترسی آزاد به اطلاعات، به عنوان یک شهروند، تقاضا دادم که کلیه قراردادهای درآمدزا و هزینه‌های باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس از سال ۱۳۸۵ -که قطعا محرمانگی ندارند- منتشر شود.  به...

مطالب مرتبط با برچسب

سرپرست مدیریت بحران استان قزوین گفت: زلزله ای به بزرگی ۴.۱ ریشتر ظهر امروز شهر آوج در استان قزوین را لرزاند. به نقل از مهر، ایرج زاهدپور اظهارداشت: این زلزله به بزرگی ۴.۱ ریشتر در ساعت ۱۲.۴۵ دقیقه ظهر امروز پنجشنبه...